Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezek alapján eldönthető-e,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján eldönthető-e, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fiatal, gimnazista lány vagyok. Eddig volt pár barátom, de mindegyikkel jól éreztem magam, tehát biztos nem arról van szó, hogy fiúkkal nem tudnék együtt lenni.

Régebben, kb. 1,5 éve osztálytársaim elkezdtek nézni fogalmazzunk úgy, hogy "felnőtt tartalmat" az egyik szünetben. Gondoltam, egyszer élünk, odamentem én is.

Ennek hatására otthon is elkezdtem nézni... De azt vettem észre, hogy legtöbbször a lányokat néztem szex közben, a férfiaknak maximum az "izgulása" hozott lázba.

Egyszerűen nem tudtam ezt hova tenni, épp ezért egy idő után abbahagytam, mivel nem éreztem normálisnak ezt és nem akartam bevallani magamnak, gondoltam, majd leülepszik és elfelejtem.

Nem is történt velem semmi ilyesmi ebben a másfél évben, ameddig fel nem szállt a buszra egy lány. Akkor nem tudom, mit érezhettem. Talán tetszés, talán csak a hormonok és az ilyen "tini dolgok", de nem tudom hova tenni. Szó szerint nem bírtam levenni róla a szemem... Konkrétan mindent megnéztem rajta, arcát, mellét, fenekét, lábait. Már majdnem leszállni is elfelejtettem, mikorra kiábrándultam.


Tehát a kérdésem: biszex vagyok? Sosem tetszett még lány (ha ez az alkalom annak számított, ezen kívül), mindig fiúkkal voltam. Viszont nem ritka, hogy elképzelem, ahogyan az egyik osztálytársam sz.pja a barátját...://

Nem tudnám elképzelni, hogy lánnyal együtt legyek. Valahogy túl irreális számomra, mivel nagyon sok ismerősöm undorodik a melegektől. Erről még senkinek sem beszéltem, nagyon félek, hogy ha szóba hoznám, elkerülnének, mert "fúj, meleg". Mit tegyek? Bi volnék? Előre is nagyon köszönöm.



2019. márc. 26. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

"Viszont nem ritka, hogy elképzelem, ahogyan az egyik osztálytársam sz.pja a barátját"

Ezt hogy érted?

2019. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy az lennél, azért egy megbámulásnál több kell. 24 bi N
2019. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég betegen fog hangzani, de úgy értem, ezen "fantáziálok". És izgat is a dolog... ://
2019. márc. 26. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak azért írod mert gimnazista vagy, ergo talán nem széklátókörű. Olvass ebbe bele:


[link]


Ez alapján kevés a full heteró vagy full meleg, sokan a kettő között vannak akkor is ha nem tudnak róla, vagy inkább nem vallják be maguknak (netalán el sem gondolkodtak rajta, vagy egyszerűen buták és elutasítóak).


Remélem segítettem.

2019. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*szűk látókörű
2019. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!