Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 30 éves nő vagyok és lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nő vagyok és lehet, hogy bejön egy másik nő!?

Figyelt kérdés

Családom van, családja van. A házassága neki is és nekem is jó.

Pár hónapja, ahogy elkezdtem vele dolgozni, azon kaptam magam, hogy egyre többet gondolok rá, mit csinál, gyakran felnézek a netre, hátha ír, persze nem...

Sokat viccelődünk, szimpik vagyunk egymásnak. Én úgy érzem, kezdek többet is érezni iránta. Lehetséges ez??? Komolyan mondom, a semmiből jött ez a furcsa érzés, és már odáig jutottam, hogy elképzeltem vele több mindent...

Mi lehet ez? Most komoly, hogy megtetszett egy nő? Nem a munkája, nem ahogy azt végzi, hanem egyszerüen ha meglátom, hevesebben ber a szívem, ha nincs épp ott, ahol én, akkor is azon agyalok, milyen indokkal kéne a közelébe jutnom.

Mi lehet ez? Egyik pillanatról a másikra kizártnak tartom, hogy elkezdek vonzódni más nőhöz. Vagy van ilyen? Mi van velem?


2019. márc. 29. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kollegina 37 evesen jott ra hogy bi. Hasonlo szituval.
2019. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem ez kicsit kínos. Mi van, ha észreveszi rajtam? Vagy csak úgy lesz vele, hogy biztos jobban kedvelem, mint a többieket? Alig várom, hogy újra dolgozni menjek és láthassam.

Hihetetlen.

2019. márc. 29. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket itt leírtál számomra egyértelmű h bejön neked a csaj, és h bi vagy. Ez van h előbb de van h később jelenik meg.
2019. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mit tudok tenni? Nem nyomulhatok rá, nem vagyok már tini, hogy 'jólvan, egyszer ki kell próbálni mindent'. Családosak vagyunk, nem tehetem. De az érzéseimre se tudok hatni.

Egyébként az illatával kezdődött minden... Olyan, mint senki másnak. Aztán szépen lassan a semmiből elkezdtem gondolni rá... és most ott tartok, hogy minden bajom a hétvége miatt, hogy nem láthatom... Jesszusom.

2019. márc. 29. 23:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a dolgok pozitív oldalát, így legalább biztos imádsz bejárni a munkahelyedre:-)


Amúgy hasonló szituban vagyok én is, (mi 40 felett) . Csak én azt boncolgatom, hogy lehet-e nála esélyem, milyen jelekből jöhetek rá, hogy kölcsönös-e a vágy....

2019. márc. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látod, hogy lehet :)

Nem kellenek a címkék, tökmindegy, hogy akkor most elkönyveled e magadban, hogy biszexuális vagy e vagy sem. A helyzet az, hogy családos emberek vagytok, ha nem akarod megcsalni, akkor próbálj erőt venni magadon. Férfi is jöhet bármikor, aki felkelti az érdeklődésed, és (jó eséllyel) nem fogsz azon gondolkozni, hogy megcsald e vele a párod.

2019. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!