Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik olyan, hogy egy magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy magát eddig heterónak gondoló nő attól fogva kezd vonzalmat érezni a másik nő iránt, miután megcsókolja, mert az annyira bejön neki? Volt hasonlóban részetek esetleg bármelyik "szerepben"?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor,és mióta ismertétek egymást,milyen volt a kapcsolat a csókig?Mi lett utána?
2019. febr. 2. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:
*eddig=addig
2019. febr. 2. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha megcsokolja akkor gyanus, hogy nem tudja mit jelent a hetero.
2019. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A leszbikus/biszex csókolja meg a heterót.Azt hittem ez egyértelmű,azért nem hangsúlyiztam jobban.

😅

2019. febr. 2. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen
2019. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az ilyen nőt egész életében érdekelhették a nők, csak sikeresen elfojtotta magában az érzést. Aztán kapott egy olyan impulzust ami a tudat alattit is felülírja.
2019. febr. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lètezik. Egyszer egy buliban megcsókolt egy leszbikus nö. (Èn tudtam róla, de magamrol állitottam hogy hetero vagyon) de nagyon jol esett. Aztàn gondolkoztam rajta egy ideig. Végül összejöttünk ès lassan egy éve vagyunk együtt.
2019. febr. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!