Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a biszex pasik?

Figyelt kérdés
Kezdenétek ilyen pasikkal kapcsolatot? Kort is írjatok!

2019. márc. 30. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Azok után hogy minden biszex pasi azt írja hogy lefekszik pasikkal titokban miközben barátnője van, és a társkereső is tele van házas biszex apukákkal...nem.

Elnézést attól az egy két kivételtől aki hűséges. De nem.

2019. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz hasonlót én is láttam már. Társkeresőn évekkel ezelőtt beszélgettem pasassal, és kérdezte, láttam-e a profilján, hogy ő biszexuális, és hogy ő neki a vágya hogy egyszerre csaja is meg pasija legyen. Nem tudom, miért gondolják, hogy ezt nem venné valaki megcsalásnak.
2019. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, igen, főleg ha egy az ízlésünk a férfiak terén, és bevonhatjuk egy hármasba. Ezt tökre szeretném egyszer kipróbálni.

Egyébként az nyilván zavarna, hogyha közben ő folyamatosan együtt lenne egy pasival is, de ha csak alkalomszerűen, szimpla szexuális együttlétről van szó, azt nem tudnám megcsalásnak venni valahogy, nem érintene rosszul, sőt még beszélgethetnénk is az élményeiről, ha szeretne. Mindezt úgy, hogyha ő sem veszi megcsalásnak ha nekem ritkán lányokkal történik valami. (Még nem feküdtem len lánnyal egyébként, de nem zárkózom el tőle)

20/L

2019. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!