Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy a lányok is bejönnek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, és eddig nem mertem, meg nem is tudtam hogyan mondjam el neki..

nemtudom hogy reagálna rá.. izgat a dolog hogy hármasban csináljuk..

19/L



2017. ápr. 24. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán lényegre törően és ne habozz.De hogy ő mit fog rá válaszolni azt nem tudhatom.De egy mai liberális világban szerintem érthető már ez is.
2017. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
96%
Hát szerintem csak simán mondd el neki. Egyébként szerintem ő is benne lesz szívesen a hármasban. Legalábbis én a helyében még örülnék is a hármasnak.(nem azért mert nem szeret de ha te is akarod akkor miért ne) legalábbis én így lennék vele. De őt nem ismerem de sztem simán mondd csak el neki. Persze ezt végső soron neked kell eldöntened. Remélem tudtam segíteni:D.
2017. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két csajt dughatna "engedéllyel" egyszerre. Biztos bejönne neki.

De egyben biztos lehetsz: Nem azért lenne benne, mert annyira szeret, hogy ezt is megtenné,hanem azért, hogy két nőt dugjon.

2017. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lágyan, viccesen hozd fel neki a témát!
2017. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mondtam neki, hogy nekem a lányok is bejönnek, mit szólna ha egyik barátnőmet bevennénk hármasba..

kinevetett, és aztmondta hogy ne szivassam.

mondtam hogy nem szivatom.

erre annyi volt a válasz, hogy gondolkodnia kell..


hát nemtudom hogy jól sül e el, vagy sem :D :'D

2017. ápr. 24. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

#5: Valószínűleg bele fog menni. Kinek ne kéne két nő? :D Ha a barátnődhöz vonzódsz, az már nem barátság. Barátokhoz nem vonzódunk....

Amúgy még tini vagy, és fél év alatt olyan szexuális életed van, hogy már a barátod sem elég. Ilyen kérdéseket 25+ os emberektől olvastam, nem egy jogilag épphogy felnőtt-től....

2017. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ez gyors volt! :D.
2017. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem összejött
2018. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!