Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnám önmagam jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám önmagam jobban elfogadni mint biszexuális ember és hogyan tudnék megnyílni ismerkedéshez? 25F

Figyelt kérdés

Egész életemben éreztem hogy a lányok mellett a fiúk is érdekelnek. Rengeteget csalódtam a nőkben és úgy döntöttem, szeretném megtalálni a fiú páromat, hátha úgy boldog leszek végre.


Mostanában kezdek megnyílni önmagam és más emberek előtt, hogy biszexuális vagyok. Nagyon jó dolog, hogy Édesanyám 100 százalékban mellettem áll, maximálisan támogat engem és folyamatosan mondja, legyek önmagam és találjam meg a párom!


Nagyon szerencsésnek érzem magam, mert itthon teljes mértékben megértenek engem és gyakorlatilag itthon javasolják is, próbáljam ki egy , mert tudják nagyon jól hogy mennyit bántottak a lányok és azt érzik, nem is valóak nekem a nők, mert nagyon durvák voltak velem.


Már próbálkoztam különféle társkeresőkön és interneten rengeteg ismerősöm tudja hogy biszexuális vagyok, sőt, már sokszor publikáltam is a dolgot nyilvánosan a nevemmel, tehát bárki láthatta, én nem titkolózom.


Nagyon kellemes érzés hogy nem kell elnyomnom magamban a dolgot, felszabadító volt nyilvánosságra hoznom az információt és megnyugtatta a lelkem. Van sok meleg, leszbikus, biszexuális ismerősöm akik szeretnek és támogatnak engem.


Pszichológushoz is jártam régebben és ő is támogatott engem, mondta legyek önmagam, legyek boldog. Bátorított és azt mondta egy nagyszerű ember vagyok és hogy nincs okom szégyellni bármit is.


Mivel imádok rajzolni és minden nap dolgozok a rajzaimon, gyakran beleviszem az érzéseim a képekbe és úgymond a rajzokban fogalmazom meg biszexuális érzéseim, vágyaim és félelmeim, szorongásaim.


Ha baj van akkor megyek sportolni, vagy könyvet olvasni, mindig meg tudnak nyugtatni. Vannak meleg regényeim is amiket nagyon szeretek olvasni.


Nagyon szeretem azokat a művészeti filmeket ahol téma a biszexualitás, segítenek megérteni és elfogadni önmagam. Sokszor gondolok arra hogy a művészek világában nagyon gyakori a biszexualitás, ez is szintén nagy segítség.


Arra vágyom hogy találjak egy srácot akivel lehet beszélgetni az érzéseimről, tudunk közösen sétálni, programokon részt venni, moziba és múzeumba járni, összebújni, közösen festeni egy képet, együtt aludni stb...


Azért nehéz nekem a dolog mert még sosem volt semmiféle dolgom sráccal és zavarban vagyok, de nagyon érdekel a dolog és kívánom is.


Szeretném megkérdezni, szerintetek hogyan tudnám elfogadni magam jobban, mint biszexuális ember? Milyen helyeken tudnék beszélgetni biszexuális vagy leszbikus, meleg emberekkel? Milyen programok segíthetnének nekem megbékélni magammal?


2019. márc. 31. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok érintett a têmába, de a gondot csak te tudod leküzdeni. Nem lehet nehezebb mint tizenévesen csajozni.
2019. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért azt sem ártana tudni, hová valósi vagy.


Planetrómeót ajánlanám próbálkozásnak, de ott nehéz ilyet találni.


Ha Budapesti vagy ajánlom a whynotcafe-t, ez melegnek van.

Ez jobb, mint a rómeó, mert azon mindenki csak a dugásra megy.

Javaslom, legyél bevállalós, ne görcsölj a dolgon, csak ismerkedés találkozás, randi a többire meg majd ráérsz gondolkodni. Ha megismersz pár olyan embert aki hasonlóan érez, akkor már nyitottabb leszel te is. És arra gondolj, ha a szüleid támogatnak mindenben, akkor másoktól ne függj. Gondolok itt a társadalomra.

2019. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

16:35


Kérdésedre felelvén Budapesten lakom.


Én is így gondolom, hogy az igazán fontos az hogy a családom mellettem van és támogatnak engem, nem szabad foglalkoznom a kirekesztő és csúfolódó emberekkel.

2019. márc. 31. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!