Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Két biszexuális férfi hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két biszexuális férfi hogyan viszonyul egymáshoz egy szex után, (ha) miután továbbra is tartják egymással a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én nem próbáltam semmit egy azonos neművel,de viszont érdekel a téma.


Itt az alá és a felérendelt szó csak a szexre vonatkozik,nem az igazi életre.:)


Gondolok itt arra,hogy akármennyire is egyenrangú a másik fél,attól egy férfi-férfi felállásban az egyik (természetesen a passzív) egy alárendelt szerepben van. Na most,ha 2 férfival ez történik és egy szex után is tartják a kapcsolatot egymással,akkor ott mi változik meg a normális életbeli életükben?


Tudom ez a nőknél más,mivel alárendelt van egy alárendeltel így ők sokkal könnyebben kezelik ezt a helyzetet,de viszont a férfiaknál akik pedig általában felérendeltek azok között egy férfi a férfi szexben pedig alárendelt lesz.


Akik (sima) barátok extrával maradnak az életben,ők hogyan tudják ezt kiküszöbölni?


Nem a barátból szexpartnerre gondolok,mert azoknak sajnos általában rossz vége lesz.

Itt a szexpartnerből barátra gondolok.


Ne nézzetek buta heterónak kérlek.:D Egyszer én is mindenképpen kipróbálom a férfi szexet.:)


2019. ápr. 3. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha minden rendben történt, akkor nem fogják elkerulni egymást.Főleg, ha emberileg is szimpatikusak egymásnak.Tapasztalatból mondom, hogy ilyen szexhaverből nagyon jó barátság lehet.

Egy szintén nős sráccal kb hat évvel ezelőtt,netes ismeretség után volt egy lightos találkozónk.Minden jó volt,élveztuk. Onnan indult el egy barátság, ami már nemcsak a szexet,hanem sok beszélgetést, még kirándulást,és egyéb programokat is tartalmazott. Egyik család életében sem okozott gondot, abszolút diszkréten működött minden. A hely sem volt probléma, mert nálam mindig nyugodtan tudtunk találkozni és nem fél órákra.

Egyikunk sem szerette a kapkodós dolgokat. Emberileg is és testileg is jó kapcsolat volt, természetesen nem szerelem, de maximális bizalom és hűség , abban az értelemben ,hogy nem kacsingattunk kifelé. Egy megbízható ember minden téren garancia,ilyen kapcsolatokban.


Másfél éve messzire költöztek,de azóta sem tudok senkivel nemhogy kiépíteni valamit, de még találkozni sem. Csak kamusok és igénytelenek akadnak az utamba. Nagyon nehéz, főleg , ha az ember igényli ezt a fajta kapcsolatot is.


Ha ki szeretnéd próbálni, ahhoz pedig azt tanácsolom, először magadban kell lelkileg eldönteni, hogy készen állsz-e. Mert nem könnyű. De ha tudod,mit szeretnél, tisztában vagy vágyaiddal és korlátaiddal, akkor semmi gond nem lesz. Ehhez pedig így, ismeretlen is sok sikert és a legjobbakat kívánom !

2019. ápr. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amire nagyon kíváncsi vagyok még. Ha egy nagyon jó barátság lesz belőle,akkor egy sima sör beszélgetésnél,nem furcsa az,mikor ránézel,hogy ő is fiú,de mégis megdugtad őt és most pedig sima hétköznapi dolgokról beszélgettek?
2019. ápr. 4. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne fura? :)


A csajt is megdugod, aztán mint ha mi se lett volna. Én minden gond nélkül élnék hétköznapi életet egy baráttal még akkor is ha 10perce még bennem spriccelt :)


De mivel most sajna ilyen nincs megkérem a kérdezőt vagy az első válaszolót, ha netalán partnert keres, akkor írjon és majd lesz valami.


30f/bi/uni

2019. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
megértjük egymás igényeit és nem nézzük le egymást emiatt, inkább olyan, mintha nem történt volna semmi
2019. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mindketten komolyan gondolják ès nem csak szexre mennek mièrt ne lehetne tartani tovább a kapcsolatot föleg ha szimpatikusak is egymásnak mièrt ne lehetne úgy beszèlni valakivel ha lementek pl egy sörre. lent a büfèben v kocsmában ha nem veritek nagydobra,hogy most elègìtettètek kapni egymást senki nem fogja megtudni hogy szexhaverok vagytok!Èn sem vernèm nagydobra ha partneremmel /ha lenne/ elmennèk vele vhová hogy pl most dugtak meg Èn gondolom hogy senkinek semmi köze hozzæ hogy kèt haver között több is van sima barátságnál
2019. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!