Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezt biszexnek mondanatok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt biszexnek mondanatok vagy ez csak puszta kivancsisagnak vagy megis mi ez?

Figyelt kérdés

Imadom a noi testet. Meg gimiben az oltozoben tobbszor megneztem a lanyok testet. Nedvesedek ha hozza er egy lany a mellemhez vagy a fenekemhez, vagy ha epp az o melle er hozzam, es en is eloszerettel nyulok intim reszeikhez. Csokoloztam mar lannyal es igencsak beindultam tole. Erzelmileg viszont nem tudom elkepzelni hogy tudnek egy nohoz ugy vonzodni. Nem tudom elkepzelni hogy tudnek szerelmes lenni nobe. Szexualisan es kapcsolatban is eddig csak fiukkal voltam. Ez mi szerintetek? Hasonlo tapasztalat? :(

19n



2019. ápr. 4. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszem ezt hívják heteroromantikus biszexualitásnak.
2019. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Heteroromantikus biszexuális vagy, ha nagyon kategorizálni szeretnéd magad.
2019. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Biszexuális vagy, de érzelmileg csak a fiúkhoz vonzódsz, lányokhoz csak testileg. Sok biszex van így ezzel, én is csak én a ritkább eset. Lányként érzelmileg csak a lányok érdekelnek, testileg vonzzanak a fiúk is de kapcsolatot nem tudok elképzelni velük. Sokfélék vagyunk, nincs ebben semmi különös. Aztán az is lehet hogy bele tudnál szeretni egy lányba is, csak nem tudod elképzelni mert természetellenesnek tartod a társadalmi berögződések miatt. Meg az is hogyha kipróbálnál szexuális dolgokat a saját nemeddel rájönnél hogy mégse jön be. Nem kell ezen stresszelni majd rájössz úgyis.
2019. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!