Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Néha le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Néha le szoktatok feküdni férfiakkal is, puszta kíváncsiságból?

Figyelt kérdés
Nem biszexeket kérdezek, hanem 100%-ban leszbikus lányokat, már ha léteznek ilyenek. Hogyan viszonyultok a férfiakhoz? Jó haverokat, jó barátokat láttok bennük, esetleg ritkás szexpartnert, mit exotikum, esetleg az égvilágon semmi kapcsolatra nincs szükségetek, még beszélgetni sem beszélgettek férfiakkal?

2017. júl. 29. 13:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Egy igazi leszbikus nem fog lefeküdni pasival...xD A beszélgetés okés ,nekem is sok fiú barátom van, de semmi több
2017. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
85%
A hetero férfiak leszktak szopni más pasikat puszta kíváncsiságból? Pl.te szoptál már le farkat kíváncsiságból?
2017. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Na, helyes, pont ilyen válaszokat vártam! Szeretnék egyszer összehaverkodni egy leszbikus lánnyal, a heteróktól már megcsömörlöttem :)
2017. júl. 29. 13:52
 4/43 anonim ***** válasza:
92%

Biszex vagyok de nem kell leszbikusnak lennem hogy tudjam hogy a válasz nem. Ne haragudj de ez egy nagyon hülye kérdés. Egy 100%-ban leszbikus hogy feküdne már le néha pasikkal? Persze leszbikus de azért alkalmanként szexel férfiakkal is. De azért leszbikus aki cseppet se vonzódik hozzájuk. xdddddddd

A másik meg hogy attól még miért ne beszélgethetne, barátkozhatna férfiakkal?? Istenem, ember végiggondoltad te ezt a kérdést?

2017. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Figyelj, a világon annyi bizonytalan, csapongó, egyik napról a másikra változó ember van, hogy kénytelen voltam feltenni a kérdést. Ismertem én is olyan lányt, aki magát leszbikusnak vallotta, de azért nem volt már szűz úgymond, mármint hímtag által nem. Nem mozgok ilyen körökben, csak van egy homoszexuális haverom, és ő mesél nekem dolgokról. Szerintem önmagában feltenni egy kérdést még nem bűn, főleg, hogy csak okosodni szeretnék általa.
2017. júl. 29. 14:17
 6/43 anonim ***** válasza:
3%

Nem vagyok érintett a kérdésben, viszont természetes adottsága miatt a férfi nagyobb élvezetet tudhat okozni egy nőnek, mint valami más. Szóval a kérdés jogos. A farok pont bele illik, jó érzés lehet, attól függetlenül, kihez vonzódnak a csajok. Ennyivel semmilyen tárggyal sem próbálják ki, gondolom, mert azzal ugyanúgy gond van, mint a férfi farkával. Szóval bele nem mehet semmi, mert ez a leszbikusságnak ellentmond?

Teljesen jogos a kérdésed, kérdező! Más kérdés, lennének-e akkora állat férfiak, akiknek tök mindegy, mibe izéli bele a farkát, és vonzódik-e egyáltalán hozzá a nő.

2017. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

"természetes adottsága miatt a férfi nagyobb élvezetet tudhat okozni egy nőnek, mint valami más."


Igen, a hetero nőknek. De egy leszbikus (aki tényleg az) rosszul lesz, elhányja magát tőle. Felőlem akármekkora élvezetet okozhat, hányingerem lesz a pénisztől és soha de soha nem feküdnék le egy férfival mert szabályosan taszít még a gondolata is, egyszerűen undorodnék magamtól. És ha valaki leszbikus az ugyanígy gondolja.

2017. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok érintett a kérdésben, viszont természetes adottsága miatt a férfi nagyobb élvezetet tudhat okozni egy nőnek"


Hát igen, tényleg nem vagy érintett a témában :DDD

2017. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%

Bammeg, mennyi okoskodó van itt xD

Viszont mindazokkal egyetértek, akik azt állítják, egy leszbikus lány soha nem fekszik le pasival.

Én sem feküdnék le egy pasival sem, semmi pénzért!


L/L

2017. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Na, azaz, tehát vannak nők akik (nemi vonzódás tekintetében) teljes mértékben, és visszafordíthatatlanul undorodnak a férfiaktól. Egyszer szeretnék beszélgetni egy ilyen nővel, elég érdekes lehet :)
2017. júl. 29. 17:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!