Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha többet nem akarok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többet nem akarok szerelmes lenni, se kapcsolat nem kell, se szex, de még maszturbálni sem akarok soha. De hogyan nyomjam el a vágyat?

Figyelt kérdés
Ezek mind csak csalódáshoz vezetnek. Elegem van belőlük. Hogyan ne érezzek vágyat? 23/L
2015. jún. 21. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez csak egyféleképpen működhet! Gondolj a mezítelen izmos felsőtestemre ahogy edzés után a verítékcseppek gördülnek le az izmos karomon és a kockahasamon. Gondolj a szexi fenekemre amire ráfeszül a gatya amiből kidundorodik a 18 centis hímvesszőm.
2015. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak meg kell valogatni, kivel baratkozol es fekszel le, a szex tud igenis nagyon jo dolog lenni mindket fel szamara, ami csak tovabb erositi a kapcsolatot. Pihend ki a csalodasokat es fel a fejjel. Tanulj az eddig elkovetett hibaidbol inkabb.
2015. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Te legalább a kapcsolat miatt csalódsz.Én senkinek sem kellek, minden nő a fejemhez vágja, hogy csúnya vagyok.Nekem ezért kell csalódnom.
2015. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem fog menni, hiszen ez alapösztön.

Majd kihevered.

2015. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Gyerekek! Megigérte nektek valaki születésetekkor, hogy örökké boldogok lesztek? Hogy az élet habostorta? Hogy soha semmi baj, csalodás nem fog érni?

Elég szomorú, hogy állandóan csalódsz! Mert minden egyes kudarcbol már tanulnod kellett volna, hogy ne ismétlődjön meg!

2015. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Csalódáshoz vezet, hogy nem tudod magad megujjazni? WTF?
2015. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Akkor vonulj zárdába.
2015. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Ez vicc akar lenni?

Ha komoly:Legközelebb jobban nézz szét mielött áthaladsz az uton.

2015. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2%
Srácok lányok, a szerelem a legszebb emberi érzés. Nem szabad elfolytani.
2016. nov. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

Se a párkapcsolatnak, se a szerelemnek nincs semmi értelme. A szerelem egy nagy rakás szar, a kapcsolat a fing utána.

2018. aug. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!