Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajként kinyalnál egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajként kinyalnál egy másik lányt? L

Figyelt kérdés
Ha igen.. milyen elmenyben volt reszed?

2019. ápr. 22. 08:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen, kipróbáltam, kellemes, különleges, jó élmény volt, de maradok a férfiaknál.
2019. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem derül ki az első hozzászólásból, mert sokan nem is figyelik a kategóriát, csak össze vissza válaszolgatnak.
2019. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Akkor tanulj meg olvasni.

Ugyanis szó szerint leírtam, hogy hetero kategóriaba...

Csak úgy nem írom oda ill. megnézem mielőtt ilyet írok.

2019. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

"Nem derül ki az első hozzászólásból, ..."


Tényleg lehet, hogy van az a szövegértési készség, ami alatt nem derül ki valaki számára.


(Mint ahogy van az a értelmi szint is, ami alatt, illetve az egónak az a szintje, ami felett valaki nem képes különbséget tenni a "like" gomb használata és a hasznos/nem hasznos válasz értékelése között.)

2019. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon vágyom rá :$

Még csak férfival volt részem orális szexben.

2019. ápr. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tudtam, hogy ki akarom próbálni lánnyal. Volt már petting és csók régebben. Kinyalni nemrég nyaltuk ki egymást egy csajjal, felejthetetlen élmény. Nyilván szeretném még párszor megismételni. :)
2019. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt már 2x és imádtam.Tuti lesz is mèg, ha találok hozzá partnert.


30/N

2019. ápr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 biera77 ***** válasza:
76%
Mivel már csináltam és nagyon élveztem..Igen!..és imádom,ha viszonozzák.. :) 42/L
2019. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!