Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti mikor jöttetek rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor jöttetek rá hogy biszexek vagytok? És hogy?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyon össze vagyok zavarodva a témában, és jó lenne a személyes tapasztalat is. Akár itt, akár privátban.

2019. máj. 6. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nem értem fiú lány labjegyzéket? 😀
2019. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy a pasikat, meg a csajokat is szereti😂azért van ott a fiú is😂
2019. máj. 6. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, hogy többet érzek egy nagyon jó barátnőm iránt. Fizikálisan is kívántam, meg akartam csókolni, és folyton ő járt a fejemben. Pont mikor szerelmes vagy. 17 éves voltam, most 20 éves vagyok.
2019. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen egy lányos buliban voltam. Meztelen fürdőzés után a medence partján egy 24 éves nő fésülte a hajamat, közben odanyomta a mellét a vállamhoz. Nagyon benedvesedtem, szinte remegtem az izgalomtól. Észrevette, behívott a szobába ahol lefektetett az ágyra és szinte mindent csinált velem amit megkívánt. Mozdulni is alig tudtam az izgalomtól.

Azóta már több barátnőm is volt.

2019. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

13-14 eves lehetem mikor eloszor ereztem hogy mas vagyok mint a tobbi lany szeretem nagyon a lanyok tarsasagat illetve volt egy baratnom aki irant tobbet ereztem mint baratsag tehat szerelmes lettem amit eleg nehezen tudtam eloszor elfogadni es elee rosszul ereztem magam es onnantol keztem el jobban beleasni magam a temaba es hala az egnek a szuleim nagyon jol alltak ehez a dologhoz es tulajdonkeppen ok segitettek abba hogy rajojjek valojaba hogy a lanyokhoz is vonzodom:)

Most vagyok 22 eves :)

2019. máj. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsős gimis voltam, és beleszerettem az osztálytársamba.

Amúgy elég fiús lány, szinte biztosra vettem, hogy nem heteró.

Az érzéseim végül viszonyzásra nem találtak, de legalább ráébredtem hogy én magam nem vagyok heteró. Amúgy pánszexuálisnak tartom magam.

2019. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam szerelmes lányba... én inkább szexuálisan vonzódom cssk hozzájuk.

14 voltam amikor smároltam barátnőmmel, 16 amikor kézzel kielégítettük egymást. Azóta is izgat az az este, azóta tudom, hogy vonzódom a lányokhoz.

N/30

2019. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már általános iskolában vootak erre utaló jelek. Pl megnéztem milyen jó feneke van a lányoknak, milyen szép hajuk, derekük, bőrük. Az általános iskolás osztályomban egyébként elég sok ferde hajlamú lány volt. :D Kettőről biztosan tudom, hogy smárolt lánnyal, de a suliból illetve a környékről többről is, illetve az egyik osztálytársam azt hiszem hetedikben vagy nyolcadikban így valahogy a lényeg, hogy már nem voltunk olyan kicsik emlékszem, hogy az egyik lány osztálytársam elkezdte szívni egy másik lány osztálytársamnak a nyakát az egyik óra közepén és a tanár rájuk is szólt, hogy mit művelnek. :D De engem akkor még nem vonzott a tettlegesség csupán megnéztem a lányokat. Aztán mikor bekerültem a gimibe, akkor először vonzódni kezdtem az egyik lányhoz az osztályomból, majd szerelmes is lettem belé ekkor voltam kb 16-17 éves. Sajnos az érzéseim nem találtak viszonzásra, mert hetero volt. Ez miatt konkrétan még az érettségi után is szenvedtem tehát jó pár évig. Aztán nagy nehezen túllettem rajta és rájöttem, hogy ugyanúgy tudok érezni egy lány iránt, mint egy fiú iránt.
2019. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!