Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Olyan előfordult már mással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordult már mással is, hogy azt hittétek, hogy melegek vagytok, aztán jöttetek rá, hogy biszexek? Vagy ez mindig fordítva történik?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez számít, akkor én azt hittem hetero vagyok. És kiderült hogy biszex vagyok.
2019. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 _Vale ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy fiúkhoz, vagy csak fiúkhoz szól-e a kérdés, ha igen akkor tekintsd semmisnek a válaszom.

Én fiatalabb koromban leszbikusnak hittem magam. Nem voltam benne teljesen biztos hogy az vagyok, de nem mozgattak meg különösebben a fiúk, a lányokért viszont oda voltam, és így inkább gondoltam magamra melegként mint biszexként.

Aztán rájöttem hogy valamilyen szinten mégis érdekelnek, sokat helyesnek,jófejnek találok, szeretem amikor kedvesek, jól esik ha bókolnak...stb. és talán szerelmes is tudnék lenni fiúba. Most már tudom hogy valamennyire vonzzanak,csak nem annyira mint a lányok.

Szóval igen, fordítva is megtörténhet de nyilván ritkábban.

2019. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik ilyen. :D

Szerintem ez akkor van mikor az azonos nemű emberekhez vonzódik valaki jobban.

Legalább is akikkel beszéltem biszexek ezt mondták.

2019. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom ez oda vissza működhet minden formában, bár szerintem gyakoribb hogy egy meleg személy előbb biszexnek vallja magát és csak később vallja be ténylegesen hogy meleg. Ez utóbbi a kezdetni nehézségek miatt van, új dolog, félelem is közrejátszhat.
2019. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Velem pontosan ez tortent,csak a fiuk izgattak, majd beleszerettem egy lanyba.20/f
2020. jún. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Azt mondják az okos emberek, hogy az emberek szexualitása fluid, azaz változik és nem egy fix vagy egzakt dolog. Szóval, bármi előfordulhat és ezzel nincs is semmi baj.
2020. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!