Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Veletek is volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Keresgéltem itt gyakorin és más is van úgy mint én de sajnos nem kaptak normális válaszokat szóval megpróbálom én is és nagyon kérlek titeket, hogy normálisan válaszoljatok. Szóval, már 2 éve tuti van hogy a saját nememhez vonzódom az ellenkező nem még így konkrétan kiesett az életemből. Pedig igazából ezelőtt nem a saját nemem vonzott. Kapcsolatot meg jövőt is csak fiúkkal tudtam elképzelni meg mindig álmodoztam egy helyes fiúról.Van még valaki így? Jó lenne ha letudnátok írni ide, hogy nektek mi a történetetek.

2019. máj. 18. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj és igen, lány vagyok.
2019. máj. 18. 19:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tobb kerdeshez is leirtam mar. fiu vagyok es biszexualis es velem is ugyan ez a helyzet. de velem masfel eve van ez kb. nem izgatnak mar annyira a lanyok, inkabb csak azert nezem meg oket, mert nem tudom elfogadni magam teljesen igy. a fiuk viszont igen. fokepp az idosebb korosztaly. en ugy gondolom, h nalam ez mar nem fog valtozni, szerintem mindig is tobbet nyujtottak nekem a fiuk, csak ugye a tarsadalmi szerepek... :)
2019. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tehát te is így kezdted,hogy először vonzott a veled ellentétes nem aztán így a "mérleg átbillent"? én pl nem gondoltam azt így ezelőtt, hogy a lányok nekem mindent meg tudnának adni, sokkal inkább a fiúkra gondoltam így.

Mert nekem kicsit úgy jött le, hogy te ezt ezelőtt is úgy érezted, hogy neked nem a lányok a befutók.

2019. máj. 18. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
most ide ezt reszletesen nem irnam le. ha esetleg erdekel, dobj egy privit
2019. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!