Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mikor tudatosult bennetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudatosult bennetek, hogy az egyik nem jobban vonz?

Figyelt kérdés
Mindig is tudtátok vagy ez változott idővel? KB ilyenekre gondolok.

2019. máj. 20. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen megvaltozott, elkezdtem fiukba szerelmes lenni. azota vonz mind a ketto nem, de inkabb a fiuk.
2019. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha nem is tudtam,hogy miért,már kora gyerekként is szerettem a férfiak ölében ücsörögni...
2019. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annak nem kellett tudatosulnia, mert az a nem vonz jobban, amelyik alapból is vonzott.


Ami tudatosult később(15-16 körül) az hogy nem ugyanannyira, de a fiúk is vonzanak valamennyire. :)

2019. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik nem sem vonz jobban, csak máshogyan.
2019. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Wow utolsó azt, meg hogy?
2019. máj. 23. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor néhányszor kivertem a csapattársaimmal a zuhanyzóban.

Akkor jöttem rá hogy ez nekem bejön.

2019. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor a barátommal, poénnak indítva, először kivertük egymásnak, rájöttem, hogy ez nagyon jó, és jó lenne mást is kipróbálni.
2019. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!