Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Biszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok, gondoltatok már arra, hogy egy másik lánnyal lefeküdjetek? Aki már megtette, megbánta utána? Másmilyen a gyönyör egy lánnyal, mint egy fiúval?

Ugye mondanom sem kell, hogy kort is írjatok? :)

máj. 22. 08:51  Privát üzenet  

A válaszok

Megtettem és nem bántam meg. Igen más,sokkal jobb!

Kort nem írok, mert ez többnyire ismerkedési szándékra utal. Privátra sem válaszolok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 22. 09:07 Privát üzenet
Én megtettem. Csak azt bántam meg hogy akkor eppen volt barátom. Ezen kívül teljesen jó volt, csak ugye így nehezen tudtam ellazulni:( 18L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 22. 10:30 Privát üzenet
Én még csak gondoltam rá, de azt már nagyon régóta, nagyon szeretném kipróbálni, mert azon kívül, hogy izgat, kíváncsi vagyok arra, miben más egy nővel, mennyiben tud más élményt nyújtani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 22. 11:07 Privát üzenet
Nagyon sokat álmodozok erről, de mivel van pasim így nem fogom megcsalni.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 22. 13:03 Privát üzenet
Nèha fantáziálok róla...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 24. 16:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csajként kinyalnál egy másik lányt? L
Miböl lehet észre venni ha egy fiu szerelmes egy másik fiuba?
Fiúk: kipróbálnád a 2 férfi-1 nő felállásban, azt h nyalod a csajt miközben a másik srác dugja?
Bi lányok akik az egyik nemhez jobban vonzódnak éreztétek már azt hogy ez a másik nem iránti vonzódásotok "rovására" megy?
30 éves nő vagyok és lehet, hogy bejön egy másik nő!?
Lányok, ti hogyan próbálnátok meg rávenni egy srácot, hogy a szemetek láttára szexeljen vagy legalább orálozzon egy másik sráccal?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Biszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!