Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, gondoltatok már arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gondoltatok már arra, hogy egy másik lánnyal lefeküdjetek? Aki már megtette, megbánta utána? Másmilyen a gyönyör egy lánnyal, mint egy fiúval?

Figyelt kérdés
Ugye mondanom sem kell, hogy kort is írjatok? :)
2019. máj. 22. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtettem és nem bántam meg. Igen más,sokkal jobb!

Kort nem írok, mert ez többnyire ismerkedési szándékra utal. Privátra sem válaszolok.

2019. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megtettem. Csak azt bántam meg hogy akkor eppen volt barátom. Ezen kívül teljesen jó volt, csak ugye így nehezen tudtam ellazulni:( 18L
2019. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én még csak gondoltam rá, de azt már nagyon régóta, nagyon szeretném kipróbálni, mert azon kívül, hogy izgat, kíváncsi vagyok arra, miben más egy nővel, mennyiben tud más élményt nyújtani.
2019. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat álmodozok erről, de mivel van pasim így nem fogom megcsalni.
2019. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nèha fantáziálok róla...
2019. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!