Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk. Milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Milyen volt az első szopásotok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 22:36
1 2
 11/15 anonim válasza:

Az első nem volt valami jó, a hely, a pasi és a "görcs" miatt.

Azóta azért "belejöttem", legalábbis a visszajelzések alapján. 😉😂

2019. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kocsiban történt. Először fura, aztán meglepődtem, hogy mennyire ráállt a szám és milyen jól csinálom, pedig első alkalom, aztán persze izgultam, azon, milyen lesz amikor beleélvez a számba.

Az meg fura volt, nem ízre állagra, lenyeltem és olyan sűrű volt neki, hogy megtapadt a torkomon és utána egy ideig éreztem még, hiába ittam stb.

De amúgy jó élmény szeretem csinálni azóta is.

2019. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, #13-as?
2019. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ZsatarDabas1.8t ***** válasza:
Az első bizonytalan, de jó volt. A második az jóval tudatosabb és megfontoltabb volt.
2019. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem vot betervezve, de a szomszéd srác matekban segített és a végén szexes beszélgetés lett belőle. Direktbe mondta, hogy nagyon szívesen leszopna. Rájött hogy nyitott lennék rá. :)

Kicsit béna voltam mert 2 perc után elszálltam, de őt nem zavarta. Én is rábuktam az övére. Nagyon jól ment mert be voltam indulva. Pedig nagyon vastag volt az én 4,5 cm-es farkamhoz képest.:)

A sperma íze fura volt de nem rossz.

Ekkor szerettem meg a matekot. :D

2019. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!