Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 40+ ferfi vagyok. Beleszerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ ferfi vagyok. Beleszerettem egy 16 eves fiuba. Eddig soha nem tortent velem meg csak hasonlo se. Ki mit javasol, kinek milyen a tapasztalata ilyen téren? A fiu tud rola, elmondtam neki. Nem volt nagy meglepetes számára amikor megtudta.

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
én azt mondom éljétek meg álmaitokat,ha mindketten benne lennétek :)) mert ha nem,akkor örökké bennetek lesz,hogy nem teljesült be..ez a tanacsom
2019. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, hogy egyedülálló vagy-e, van-e családod, gyermekeid? Ha nincs, nem lehet esetleg, hogy egyfajta komplexus (gondoskodással kapcsolatos) alakult ki Nálad amiatt, hogy szeretnél saját családot?

Kevés az infó, így nem tudhatjuk, hogy szeretetet vagy szerelmet érzel iránta, ha előbbi, akkor a fenti dologról lehet szó, ha utóbbi, akkor passz,ahhoz nincs ötletem, de olvastam már hasonló esetekről itt, a gyakorin, tehát nem egyedi.

41/F

2019. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En egyedulallo vagyok, se csalad, se gyerekek. A srac elvalt szulok gyereke, anyukajaval el.
2019. máj. 28. 10:07
 4/15 kovpet ***** válasza:
100%
Ő hogy viszonyul a dologhoz?
2019. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A torodes az olelesek nagyon tetszenek neki. A barati puszi az nem annyira. Lathatoan elvezi amikor maszirozom a testet, bar sajat bevallasa alapjan olyankor nincs merevedese. Ellentetbe velem, en olyankor nagyon felizgulok.
2019. máj. 28. 11:09
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

A srác meleg?

Mert ha nem akkor off.

Ha meleg akkor folytassátok...ha nem törvénybeütköző.

2019. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Addig nincs mit folytatni, amig el se kezdtunk semmit. Es mi is az ami torvenybe utkozik 16 evesen?
2019. máj. 28. 17:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég necces a sztori, de előre szólok, átéltem hasonlót.19 éves volt, én 49, szintén érzelmek lettek, de óriási pofára esés lett belőle, gigabukta.

Tuti, hogy ez vár Rád, légy óvatos !

2019. máj. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom,hogy "meglékelni" egy 16évest az épp törvényes e vagy sem.

Öleld,simized,puszilod->folytatás->dugod,szopatot,szopod.

2019. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, hogy ő meleg-e. Szerintem ebből semmi nem lesz, még ha meleg is, mert a legtöbben 16 évesen még éretlenek, nem rossz értelemben, hanem úgy, hogy nem biztosak magukban, az érzéseikben, stb. Egyik pillanatban még ez érdekli őket, a másikban már az. Én 18 vagyok, de 14-16 évesen is ismerkedtem már velem egyidősekkel, de pár hónapnál tovább nem tartott egyik sem. A másik, hogy fiú szülei biztos nem őrülnének annak, hogy egy felnőtt pályázik a gyerekükre.

(Mondjuk az, hogy a puszi nem tetszik neki az egyértelművé teszi hogy nem vonzódik hozzád szexuálisan, maximum kedvel téged, mert törődsz vele.)

2019. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!