Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasi vagyok. Szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasi vagyok. Szeretnék venni egy fleshlightot, csak nem tudom milyet érdemes? Olcsobb tipus is lehet jo? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokféle van, neked kell eldöntened milyen érzetet akarsz fűrészelésnél :)


Az original az első és legrégebbi széria, fekete tokkal és rózsaszín betéttel.


A gay szürke tokkal és ismét rózsaszín betét, de a lyuk mintázata más lehet.


A girls széria rózsaszín beütésű fehér tokkal és gyakran fehéres, ritkábban barnás tokkal. Ez attól függ milyen bőrszíne van a punci gazdájának, akiről mintázták.


Viszont ha csak egy lámpát veszel akkor az a Pure legyen. Én csak fekete lyuknak becézem, mert valóban úgy néz ki. Attól jobb lámpát még nem dugtam pedig van több mint 20db. Nem vagyok egy gyorstüzelő, de a Pure-ba képes vagyok egymás után háromszor is lövöldözni :)

2019. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fleshlight Lotus, vagy Ice Lady, ha igazán jót akarsz érezni.
2019. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A Destroyaról mi a véleményed?
2019. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag az is jó.
2019. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi az a DESTROYAR?
2019. márc. 16. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg: Fleshlight Destroya
2019. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Igen, az Ice lady nagyon jó érzés, és imádom látni benne a farkamat, és ahogy kibuggyan a sperma a péniszemből. Lehetne kicsit átlátszóbb.
2019. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!