Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfiak! Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfiak! Hogy állnátok ahhoz, ha a biszex párotok (nő) néha férfinek öltözne?

Figyelt kérdés

Én egy biszex nő vagyok, aki szeret néha férfinak öltözni, szakáll, ruha, stb..

Zavarna ez titeket?

Illetve van olyan köztetek, aki pedig szeret nőnek öltözni néha?



2019. jún. 8. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
sose hallottam meg ilyet, de tetszene. segitenek neki. amig o ferfi addig en lennek otthon a no. :'D
2019. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

A kérdés a bi-khez szól, de mint heteró férfi hadd válaszoljak.


Furcsa lenne nekem a hálószobában, bár ki tudja, lehet szórakoztató is tud lenni, bevallom ilyet nem próbáltam még ki és eszembe sem jutott.


Ha van egy nő szeretőd is mellettem és ezt vele csinálod, akkor jól van ez a ti dolgotok, ha ott is lennék nem zavarna, el lehet úgy is lenni, bele nem halok, sőt íhogy írtam lehet még ez is szórakoztató lenne :D


Nőnek öltözni nem szoktam.


Ha kellőképp nőies vagy és ez csak jelmezesdi teljesen más, mint ha például egy férfias nő vagy és csak a nemiség szempontjából vagy nő, de teljesen férfiként viselkedsz, férfi külsővel stb, az már zavaró lenne. Ne úgy nézz ki mint egy bányász vagy egy pocakos buszsoför.


Ha szép, csinos nő vagy, akinek ez a hülyesége (mi férfiak tudjuk, hogy minden nőnek van valahol valami beütése :D ) akkor ezt el lehet fogadni és viselni, nem utálnálak meg emiatt.


23/F

2019. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Alapjában nem vagyok férfias, hosszú hajam van, és elég nőies alkatom, férfi társaságban pedig pl. nem igyekszem érvényesíteni a “dominanciámat”! Szóval teljesen felvállalható nőnek tartom magam! :D Nők között viszont inkább érzem magam férfinek, mint egy barátnőnek

2019. jún. 8. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:

#2. vagyok ismét.



Ezzel nincsen semmi baj még szerintem.

Ha annyira férfias akarsz lenni az ágyban, mondtam felőlem lehet egy barátnőd, engem speciel nem zavarna.


Ha lesz egy normális kapcsolatod egy férfival, aki tényleg férfi, akkor szerintem helyreállna az értékrended és szereped is a nemiségben és legfeljebb fantázia szintjén érdekelne téged a férfi szerep.


23/F

2019. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze, teljesen!

Férfiakkal többnyire nőies vagyok, nőkkel pedig férfiasabb! Nekem ez már teljesen természetes! Egy férfival az ágyban szerintem nem is tudnék máshogy viselkedni, mint nőiesen! És ez a másik esetben is így van

2019. jún. 8. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszex férfi vagyok, és ha a párom lennél, tarthatnánk ilyen beöltözős, szerepcserés estéket. Igaz, "gyárilag" szakállas vagyok, így vicces lenne a női jelmez rajtam. Bár Konchita Wurst óta már ez se különleges.
2019. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!