Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, pasik, szoptatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik, szoptatok már pénzért? Ha igen, mit éreztetek? Lányok véleménye is érdekel, ha nem sértő nekik a kérdés.

Figyelt kérdés

Bi pasi vagyok, anélkül is szeretem csinálni, de tegnap "átléptem egy határt"!

Aki megkeresett már tudta, hogy "mit tudok", de kértem egy "jelképes összeget", és gondolkodás nélkül odaadta. Nekem meg érdekes, furcsa, de izgató érzés is volt elfogadni.


2019. jún. 10. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akartam,de úgy,hogy csak egyetlen egy embernek.

Valóban izgató az,ha pénzt kapsz érte.

Nem tudom megmagyarázni miért.:D

Valahogy másabb úgy,hogy úgymond "meg vette",azt hogy fiúként bekapd a farkát,de közben nem is mondja el senkinek,mert egyáltalán nem prosti vagy,hanem csak kettőtök között megy.

Talán azért jó érzés,mert fizetne is azért,hogy te csináld neki,mert olyan jól csinálod.

2019. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

1999. évi LXXV. törvény, értelmező rendelkezésének, 4. § e pontja az alábbi:

prostituált: az a személy, aki anyagi ellenszolgáltatásért szexuális szolgáltatást nyújt, függetlenül az ellenszolgáltatás nyújtásának időpontjától, illetve attól, hogy az ellenszolgáltatás a szexuális szolgáltatás igénybe vevőjétől vagy - a szolgáltatásra tekintettel - más személytől származik;

2019. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es:

Igen, én is azt remélem, hogy azért tette, mert jól csinálom. Igaz, ezt mondja is (bár lehet, hogy csak a folytatás miatt).

2-es:

Igen, tudjuk mit jelent a prosti. Akkor mondjuk, hogy én is az lettem, bár nem hirdetem és csak egy emberrel volt eddig.

2019. jún. 10. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem, de mocskosul izgatna h vki "prostija" legyek
2019. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult.

32/F

2019. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy kedves kérdező?
2019. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem "mai gyerek", negyvenes. Sajnos későn kezdtem, annak idején kihagytam, nem mertem kipróbálni, illetve sulisként kicsit tudatlan voltam.

Egyébként mi a jelentősége a kérdés szempontjából?

2019. jún. 10. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Az adót fizessétek be az ebből befolyt jövedelemből, a nav nevében is előre köszönjük!
2019. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!



Engem a másik oldalról izgat a fizetős szex, azaz, felizgat a gondolat, hogy egy kedves fiúval talákozzak, kifizessem neki amit kér, majd szépen elővegyem a farkamat, s élvezzem, ahogyan ő kényezteti a szerszámomat :)



175 magas, 72 kiló sportos alkatú és sportoló férfi vagyok, de már 57 éves.

2019. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!