Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, fiúk! Milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Milyen érzés volt, mikor első alkalommal szoptatok, mikor első alkalommal spriccel szátokba a sperma?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 13:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én elsőre öklendeztem,de aztán nagyon gyorsan rákaptam.
2018. aug. 21. 13:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre is jó volt, csak utána szégyelltem magam. F.
2018. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem váratlan volt az első, de inkább az állaga volt furcsa nem az íze.

22N

2018. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előtte olvastam pár cikket, hogy hogyan kell. A partnerem azt mondta, hogy nem hiszi el, hogy sosem csináltam, szóval állati büszke voltam magamra.

Kérdezte, hogy le tudom e nyelni, meg mondta, hogy látja rajtam, hogy igen, szóval megpróbáltam. Undorítóan keserű volt, de a sikerélmény felejtette. Utána meg rájöttem, hogy csak pechem volt, normálisan nem olyan rossz az íze.

2018. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem se hitte el a partnerem, hogy először szoptam. szopás közben nem öklendeztem, miután lenyeltem, akkor egy kicsit, de azt mondta, élete élményét adtam neki, meg úgy nyögött, meg olyan extázisban volt, hogy szerintem neki fel se tűnt, hogy a vége kicsit kellemetlen lett számomra. :D de amúgy közel se volt olyan rossz, mint amilyenre számítottam. viszont hozzá kellett szoknom a szopáshoz, továbbra se szeretem csinálni, de örülök, ha örömet okozhatok. N
2018. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fura volt az íze, de nagyon örültem neki, hogy megtettem. Kellett. F
2018. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal kicsit furcsa volt egy brét érezni a számban, de nem öklendeztem tőle, sőt, ahogy elmúlt a furcsaság érzete, élveztem, hogy a számban van, majd tele is lőtte a számat friss anyaggal, amit le is nyeltem.
2018. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

még nem volt sajna

1 7F

2018. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mi a fene ***** válasza:
23%
Normális férfi ilyet nem kér, hogy a nő nyelje le !
2018. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Próbáljad meg és akkor nem kell kérdezni !!!

Ha nincs kiét akkor megadom tel.számom és.......

2018. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!