Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szokott valaki írni bi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki írni bi vagy meleg történeteket szexoldalakra?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasok ilyesmit és néha igazán színvonalasak vannak. Van köztetek olyan, aki már írt ilyet vagy posztolt valahol hasonlót?

2019. jún. 20. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én fanfictiont szoktam írni amiben van szexjelenet, bár az enyémek 90%ban heterok, max a mellékszálban mondjuk a főhös barátnője leszbi.
2019. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

nem szexoldalon szoktam posztolni, hanem fandomos oldalon

[link]

2019. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most akadtam a wattpad-ot. ismeritek?
2019. jún. 20. 23:50
 4/7 anonim ***** válasza:

igen ismerem a wattpadot, sajnos elég gagyik a sztorik, és ha valaki jó szexet ir, nem harry styles daddy kink-et rögtön bele kötnek az emberbe.


régen én is ott osztottam meg a cuccokat, de muszáj volt átköltöznom ao3-ra, mert a wattpad nem adott elég teret.


#1 voltam

2019. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod! Sokat segítettél. Sajna csak most olvastam és már elkezdtem írni a wattpadra. Ha bele tudsz nézni, kíváncsi lennék a véleményedre. Itt a link hozzá: [link] Amúgy megnézem a másik oldalt, amit ajánlottál. Azzal jobbak a tapasztalataid?
2019. jún. 24. 19:27
 6/7 A kérdező kommentje:
#1 - az ao3-ra próbáltam reggelni, de csak meghívóval megy. Te tudnál nekem küldeni ilyet?
2019. jún. 24. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ao3-ra úgy tudsz regisztálni, hogy megadod az emailodat és várolistára kerülsz,és kiirja, hogy az oldal mikor fogja elküldeni a meghívodat automatikusan. kb 2 hét.


amúgy sokkal kulturáltabb és jobb oldal, könnyebb rajta bejelölni a dolgokat és a felülete is jobb.


megnézem a wattpadodat, és majd leirom mit gondolok ;)

2019. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!