Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy lány fiúsan néz ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány fiúsan néz ki, akkor mennyire valószínű, hogy leszbikus vagy biszexuális?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm egy ideje megváltozott(a haja rövid lett,fiú ruhákban jár)

Elég sűrűn beszél a leszbikusokról/melegekről.

Néha az az érzésem,hogy többet érez irántam barátságnál.

Meg szeretném vele beszélni ezt a dolgot,de félek akkor elveszíteném.

Mit tegyek?


A válaszokat előre is köszönöm.



2019. jún. 23. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán van így esélye :D ha sokat beszél a melegekről, és pozitívan, akkor kérdezz rá bátran, akár poénkodva is, nem fogod így elveszteni. Én is bi lány vagyok, sokszor fiú ruhákban járok, le akarom vágatni a hajam mostanában. :)

Amúgy ha megkérdezed, és azt mondja hogy az, akkor valszeg nagyon megkönnyítetted a dolgát, szerintem hálás lenne :D én legalábbis az lennék a barátnőmnek, ha még nem mondtam volna el. :)

2019. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy őt sokan nézik leszbikusnak/biszexnek és mondta,hogy a tanároknak is bizonygatni kellett,hogy nem az.Én ebből azt vettem le,hogy neki ez nem igazán tetszik.

Azt tudom még elképzelni,hogy nem meri még magának sem bevallani,nemhogy nekem.

Viszont pozitívan beszél a melegekről.

Úgyhogy nem tudom mit gondoljak.

2019. jún. 23. 23:33
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt még nem említettem,hogy poénkodni szoktunk ezzel.

Volt amikor csak random leb*ziztak minket(én lányos vagyok teljes mértékben), én pedig viccelődtem vele,hogy akkor most már én is b*zi vagyok nem csak te. :D

(Tudom,hogy a b*zi nem a megfelelő szó rá,de ezt így mondták nekünk)

Úgyhogy azon nevetett.

De biztos vagyok benne,hogy nem szeretné,ha melegnek nézném ezért is félek tőle kérdezni bármi ilyesmit.

2019. jún. 23. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Hm, ez érdekes, igen :) viszont teljesen érthető. Attól még simán lehet bi, vagy leszbikus is akár, én is letagadtam suliban, ha megkérdezték, bár még én is féltem akkor a dologtól :) meg amúgyis, reflexből letagadja az ember, ha ilyen random emberek vájkálnak ilyen személyes dolgaiban.

Erről jut eszembe, semmiképpen ne csak hozzá vágd a kérdést, hanem vezesd fel, kedvesen, lehetőleg akkor, ha megint beszél a melegekről :D akár úgy, hogy xy lány olyan szép, te mit gondolsz róla? :D simán előfordulhat, hogy még ő sem biztos benne hogy hogyan is érez, mi az orientációja, de már sejt, érez valamit, akár tudat alatt :D Én sem gondoltam volna sose régebben, hogy LMBTQ ember leszek, sőt imádkoztam kb hogy nehogy meleg legyek xDD pedig mindig szeretettel néztem rájuk, és elfogadtam őket, akkor is ha pl apám homofób, de úgy voltam vele, hogy áhh, ez nem történhet meg pont velem, nem akaroom xD

Ez pont olyan, mint a függőségeknél, a tagadás fázisa xD

Amúgy figyeld, hogy megnéz-e más lányokat. Én, ebben a tagadásos fázisban le nem tudtam venni a szemem az öltözőben a csajokról, meg is kérdezték hogy meleg vagyok-e 😂 lehet az is hozzájárult, hogy elkezdtem gondolkodni, hogy mi is van itt valójában.

2019. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne félj szerintem, mégiscsak legjobb barátnője vagy :) amúgy mi is szoktunk poénkodni hogy b*zi, meg ilyenek, én a tesómat is mindig annak hívom, ő is engem, pedig neki köze nincs hozzá, akkora nőcsábász, te jó ééég.. XD

Hogyha nem bi, vagy leszbi a barátnőd, legalább biztos leszel benne :)

Na meg lehet elgondolkozik kicsit, ha nem biztos magában, aztán kiderül hogy tényleg az, vagy csak rávágja, hogy ja, és teljesen jól láttad a helyzetet. :D

2019. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem letámadni akarom ezzel a kérdéssel,ha rá is fogok kérdezni,akkor is csak óvatosan.

Viszont az az egy baj van,hogy interneten ismertük meg egymást kicsivel több,mint egy éve és elég messze lakunk egymástól,de egy hónapja találkoztunk és nekem úgy tűnt,mintha folyton a közelemben akarna lenni,illetve mikor megölelt úgy éreztem,mintha simogatna.

Másnap mikor beszéltünk,akkor írta,hogy rohadt jó illatom volt.

Nos,nekem már itt megfordult a fejemben,hogy lehet tényleg jól sejtem a dolgot,ugyanis nekem soha egyik barátnőm sem mondott ilyet barátságból,ezért is gondolkodtam rajta,hogy valószínű tetszem neki.

Most tervezzük a következő találkozást és akkor már szeretném vele megbeszélni ezt a dolgot.

2019. jún. 24. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Fuh, egyre gyanúsabb a csajszi :D szerintem tényleg kérdezd meg :)
2019. jún. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!