Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen volt az első/legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első/legjobb biszex kalandotok?

Figyelt kérdés

Hosszabb sztorikat is nagyon szívesen olvasok szóval akiben előjön az ihlet az írja ki magából nyugodtan.

Arra vagyok elsősorban kíváncsi, hogy hány évesek voltatok, mit csináltatok, mennyire izgultatok meg hasonlók.

(Jöhet privibe is)



2016. márc. 19. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Meg nem volt de ki tudja mit hoz a holnap...

17F

2016. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Régen volt 11 évesek voltunk leszoptuk egymást azt ennyi azóta nem csináltam ilyet és nem is tervezem puncit szeretem már.
2016. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

szép volt jó volt.

nem izgultam. csaj úgy jött minden magától.

tipikus "leszophatsz mert kíváncsi vagyok" duma aztán persze viszonoztam,mert sokkal kíváncsibb voltam mint mondtam...

17 voltam,ő pedig 30+ vagy valahogy így.

2016. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem hosszú sztori, de dióhéjban ennyi:

Interneten beszélgettünk először. Valamiért őt a párja(nő) nem volt hajlandó szájjal kényeztetni. Már régen foglalkoztatott milyen lehet, ezért végülis felajánlottam, és ő beleegyezett. Eljött kocsival, és az autóban a hátsó ülésen leszoptam. Nagyon élveztük mind a ketten. Kétszer megismételtük a dolgot. De sajnos aztán abbamaradt, kiment külföldre.


És hogy milyen volt? Nagyon élveztem.

2016. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen csókolóztam először egy másik lánnyal. Akkor ez mindkettőnk részéről csak poén volt, bizonyítani akartunk, hogy elég bevállalósak vagyunk. Azóta két ilyen kalandom volt, de a csóknál tovább nem jutottunk. Várom a megfelelő alkalmat és a partnert, hogy többet is kipróbálhassak! :) 19/L
2016. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fartez ***** válasza:
88%

Első élményem 20 éves koromban esett meg velem. Partnerem 32 éves volt. Újsághirdetésre válaszoltam, így jött össze a találkozó. Egy barátja lakására mentünk, ahol a kisebbik szobába lehettünk együtt. Rettentő zavarban voltam, és nagyon izgultam. Nem is mertem semmit csinálni, illetve nem tudtam, hogy mit szabad. Először csók, majd vetkőzés. Utána ismét csók. Jó érzés volt, ahogy ágyékomnál éreztem merev farkát. Majd az ágyon kötöttünk ki, ahol átélhettem életem első anális élményét. Élvezésem után kis pihenő, majd ismét meg lettem dugva. Ezúttal partneremnek is sikerült elélveznie. Annyira jól sikerült és élvezetes volt, hogy azóta is a passzív szerepet kedvelem. Poén, hogy akár hármas is lehetett volna. Ugyanis a lakás tulaja is otthon volt, és amikor pihentünk, akkor hozott be frissítőt. Láttam, hogy élvezettel néz végig rajtam.

Viszont legjobb élményem Kölnben volt, egy meleg szaunában. Kb. 35 éves voltam, és egy barátommal voltunk ott. Sok minden történt, és hosszú lenne leírni. Bármikor szívesen visszamennék.

2017. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém régebben volt, partnerkereső akkor még újságba volt. A párommal addig csak párral találkoztunk, de mikor hazamentünk vagy elmentek tőlünk a párom teleélvezett pináját mindig kinyaltam, nagyon jól esett. Egyszer megemlítette szeretne két fiuval szexelni (én addig nem voltam fiúval és nem is terveztem) igy hát kerestünk és találtunk fiút harmadiknak aki nekem is tetszett, beszélgettünk, és elkezdtünk az asszonnyal foglalkozni simogattuk melleit pináját, felváltva csókolóztunk nyaltuk, mikor már meztelenek voltunk én dugtam a srác szopatta, elég köze volt a fejem a farkához, egyszer csak gondolt egyet a párom és a fiú farkát a számba rakta na ezen meg is lepődtem de nagyon tetszett és a fiú se ellenkezett, utána már a fiú is szopott a végén kértem élvezzen a számba megtette nagyon jó este volt. Ezután már nem is igazán kerestünk párt csak fiút harmadiknak. Nekem nagyon tetszett a fiúk szopása, és nagyon izgatott, hogy előttem baszták a feleségem. Sajnos a párom, különböző betegsége miatt nem igényli a szexet, azóta egyedül keresek fiút szexre. Több kevesebb sikerrel.
2021. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!