Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, számotokra jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra jelent valami különbséget egy biszex srác megítélésében, hogy amikor fiúval szexel, akkor behatoló vagy befogadó szerepben van?

Figyelt kérdés
Tehát pl. van olyan köztetek, aki egy behatoló szerepet kedvelő sráccal összejönne, de a befogadó szerepet (is) kedvelő sráccal már nem?

2019. júl. 2. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Én semmilyen biszex pasival nem jönnék össze. Bocsi, de ez van.
2019. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, mindkettő nyerő ha amúgy bejön. Keressgélj biszex lányok között,mi jobban elfogadunk.
2019. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó te bisex lány vagy?
2019. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ésbiszex fiúkkalszeretek ismerkedni.
2019. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Én biszex lany vagyok de nem jonnek ossze soha biszex fiuval. Ezaltal tok mindegy milyen szerepbe van.
2019. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Behatoló sráccal esetleg, befogadóval nem.
2019. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!