Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nehany fiu megfeledkezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehany fiu megfeledkezik magarol, es tarsasagban, igazitja a peniszet. Azt vajon miert csinaljak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
biztos rossz helyzetben van nekik :)
2019. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha elakad a szőr, az azért szar. :D
2019. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szőrös,mégis meg kell igazitanom néha. Előtte szétnézek azért, h ne 100-an láthassák. Meleg leveleket nem kérek. A lényeg: Nem feledkeznek meg magukról (szerintem), hanem annyira irritálja őket a kukac helyzete, h közbe kell avatkozni
2019. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, a csajok minek teszik állandóan a mellüket aztán meg miért háborognak ha az ember nem tud nem odanézni?


Egyébként nehéz is lenne nem észrevenni, mikor a számba teszik, pedig őszíntén a francot sem érdekli.

2019. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már hogy jobb lett volna nem megigazítani, de ez konkrétan olyan érzés tud lenni mint amikor valami borzasztó torokkaparás jön rá az emberre.

Akkor se áll neki az ember fogakat összeszorítani és könnyes szemmel meg nem mukkanni, csak jajj ne köhögjek.

Nem, ilyenkor az ember reflexszerűen elkezd köhögni, mi férfiak pedig kénytelenek vagyunk megigazítani mert ennyire rossz érzés ha nem. (persze ez tényleg nagyon ritkán van)

2019. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valahogy én nem ezeket figyelem ha társaságban vagyok. Ha kényelmetlen helyzetben van,megigazítják.És??
2019. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
egy srác évfolyamtársunk járt így. 15 lány nézte a folyosón csórinak a telibe álló micsodáját. elkezdte igazgatni, aztán elfutott. :D
2019. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!