Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki hallott erről az ideiglenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hallott erről az ideiglenes átmeneti időről szexuális téren?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy van ez hogy serdülő korban nagyon sok hormon termelődik és ezáltal van aki a saját neme is iránt vonzódik,most én a lányokhoz vonzódom és mindig is hozzájuk vonzódtam de egy szerelmi csalódás után elgondolkodtam hogy meleg lehetek e és enyhén vonzódom is a saját nememhez de a lányokhoz jobban,honnan tudjam hogy ez egy átmeneti állapot vagy biszexuális vagyok e? Már annyira rossz hogy folyamatosan búslakodok ez miatt renélem nem tiltják a posztom,kérlek segítsetek

-Egy serdülő fiu



2019. júl. 13. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak átmeneti kíváncsiság, de az is lehet, hogy most ébredsz rá, hogy a saját nemed is vonz. Nálam is hasonlóan volt tini koromban, pont egy szerelmi csalódás után kezdett érdekelni a saját nemem is jobban, bár visszagondolva voltak előzetes jelek. Úgyhogy végülis mindent összevetve kénytelen voltam belátni, hogy mindkét nem vonz és biszexuális vagyok.
2019. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a válaszát az lenne a kérdésem hogy mennyi idő után látta be magának hogy biszexuális? Mert én már 3 hónapja érlődök ezen. És igazából csak a női nemre maszturbáltam eddig férfira nem, (gondoltam leírom ezt is mert a szövegből kimaradt)
2019. júl. 13. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Először probáltam elmyomni a dolgot, úgyhogy egész tinédzser koromban kételyek voltak bennem mondhatni, szóval mindent összevetve nekem elég sok idő (évek) volt belátni a dolgot, hogy nem tudok változtatni magamon ezzel kapcsolatban.

3 hónap nem olyan sok még, igazábol a döntés a tiéd, hogyan tovább.

Az viszont biztos, hogyha elfojtod annál rosszabb, lelkileg teljesen szétszedi az embert.

2019. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek!és még egy utolsó kérdés:melyik nemhez vonzódsz jobban vagy egálba mindkettőhöz?,netán párkapcsolatban vagy akkor melyik nemmel?
2019. júl. 13. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha egál, néha nem. Elég ingatag a dolog, most inkább a saját nemem felé billen a mérleg, viszont nem vagyok párkapcsolatban amúgy.
2019. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki egy fiúval és akkor el tudod dönteni, hogy érdekel, izgat-e a dolog vagy csak egy kósza gondolat, hogy lehet megtennéd, de mégsem
2019. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, de ilyen nincs. Ahhoz már rohadt sok hormon, és rohadt nagy tudatállapot-torzulás kell, hogy valaki olyasmihez vonzódjon, amitől addig irtózott.

Valószínűleg te simán csak biszexuális vagy, csak eddig "követted a beléd ültetett viselkedésmintákat".

2019. júl. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ezt ennyire tul frusztrálni..a szex az jo ,és ha 2 ember akarja ,akkor nincs benne semmi elitélendö,,csak a dogmák,neveltetésunk miatt örlödunk..en kamaszkoromban a haverommal kiprobéltam es jo volt,aztan mindkettönknek lett bnöje évekig,,semmi lelkiismereti frusztráltság nincs bennem,vedd könnyedén az életet,meglátod sokkal jobb lesz minden
2019. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az orientációd tulajdonképpen mindegy, ez akkor fog nagyobb szerepet kapni, ha elkezd tetszeni egy srác. Addig ne érezd rosszul magad emiatt, ez egy teljesen normális dolog és hagyj időt magadnak.

Ha biszexualis vagy nem tragédia az sem, ha meleg lennél. Csak nyugi.


18L

2019. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!