Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tegnap előszőr meg dugott egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap előszőr meg dugott egy férfi és most bűntudatom van. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Bűntudatom van amiatt,hogy bár nagyon élvezetes volt,de fiúként,egy férfival szexeltem. Mit tudok tenni,hogy ne zavarjon ez annyira?
2019. júl. 14. 02:29
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
A szádba élvezett a végén?
2019. júl. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Enis nemreg szoptam eloszor de nekem nincs buntudatom :D Orommel tettem :D

Es h az 1.valaszolonak valaszoljak, nekem a szamba elvezett

2019. júl. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Idővel majd hozzá szoksz. Nekem is kellett egy kis idő amíg elfogadtam hogy pasival vagyok.
2019. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nos, legyél vele tisztában, hogy ez a bűntudat csak egy társadalmi nézetek által generált érzés, és nincs senki ezen a világon, akinek ártottál volna azzal, hogy élvezed a szexet egy veled azonos neművel. Volt egy pszichológiai kutatás, amiben megállapították, hogy a homofóbia csak azoknál volt jelen, akik ilyen közegben nőttek fel, azoknál egyáltalán nem, akiket nem kizárólag a heteroszexualitás mentén neveltek.

Meg most tényleg... ha élvezted és ugyanúgy megélted a gyönyört és a felszabadulást, mint előtte egy nővel, akkor minden szuper. Volt egy jó szexuális élményed. Szerintem a biszexualitás ajándék, meg úgy alapvetően a szexualitás, élvezd ki, így meg hogy partnered is van benne.... nyugi, minden a legnagyobb rendben van.

2019. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
felesleges emiatt bűntudatnak lennie, csak ne sztorizgasd el mindenkinek, maradjon a te titkod
2019. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha élvezted, akkor dugasd magad továbbra is(ha gondolod, írhatsz ;)). A szex az a benne résztvevő emberekre tartozik zárt ajtók mögött. Kivéve ha az utcán csinálod :D
2019. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezzel sokan igy vannak Elso,tul vagy rajta masodiknal nem lesz.akkor mar nekem sem volt,habar nekem az elsonel sem.az oralnal volt mert,nem aksrtam lenyalni.de mar nincs.
2019. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bár én a nőkhöz vonzódom de énis kipróbálnám hogy milyen érzés ha megdugnak :)
2019. júl. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csináld sokszor és a büntudat elmulik és élvezni fogod
2019. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismételdmeg minélmgyorsabban.

Nekem is volt...aztán megismételetem és utána elmúlt.

2019. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!