Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy nős férfi, bűntuda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nős férfi, bűntudatom van miatta, hogyan kéne elfelejtenem?

Figyelt kérdés

Szinte minden reggel találkozok vele, folyamatosan kontaktban vagyunk, mivel nálunk vásárol.

Idővel tetszett csak meg, és mint utólag kiderült családja van, amit elég jól álcázott, mert sokszor voltak olyan megnyilvánulásai mintha szingli lenne.


Amióta tudom, hogy házas és gyereke van, nagyon rosszul érzem magam, hogy miért pont ő tetszett meg?

Mi a fenét lehet kezdeni ezzel a helyzettel?

Hogyan kéne elengednem az iránta érzett vonzalmamat?


2017. jún. 28. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy !Sztem próbàld meg elfelejteni .Ismerkedj más pasikkal!
2017. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik olyan,aki tiltott gyümölcs kategória úgymond,de semmit nem teszek,csak békén hagyom.Ettől jóban vagyunk,de egyikünk sem tesz vagy mond semmi félreérthetőt.Innentől kezdve tudom kontrollálni az agyalást.Tisztelem a magánéletét,ettől viszont az alapvető emberi kedvesség megvan egymás felé.Szerintem ne kombináld túl,néha kis fantáziálás titkon belefér,de érd be ennyivel.Ebből sehogy nem jössz ki jól,ha belebonyolódsz.
2017. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Végre egy gerinces, tisztességes nő. Ritka már az ilyen.

Szerintem nézd simán levegőnek, próbálj úgy tenni, mintha nem is létezne,ne köszönj neki, ne beszélj vele. Idővel elmúlik az egész.

2017. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj másra, nézegess filmeket amikben olyan pasik vannak akik neked bejöhetnek és leköthetik a figyelmedet.

Foglald le magad, ha megy vásárolni ne kövesd a tekinteteddel, ne produkálj szemkontaktust vele :)

2017. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen férfi az életemben, nincs ebben semmi különös. Normálisan elbeszélgetünk. Mivel tisztában vagyok vele hogy se neki sem nekem nem hiányzik a bonyodalom az életünkből ezért nem tennék semmilyen megjegyzést. Egyszerűen csak tetszik mint férfi, az életfelfogása, külseje, és ennyi. Előfordul az ilyen.
2017. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne úgy kiszolgálnom, hogy nem nézek rá és nem szólok hozzá...
2017. jún. 29. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!