Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív fiúk, nektek milyne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, nektek milyne önkielégítési szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés
Milyen dildó, szeretitek a női fehérneműket, szeretitek e a kihívásokat (mélyebre és minnél tágabbra) nekem pl most egy dupla dildóm van, 40 centis már majdnem teljesen el tudom tűntetni (1-2 centi híja van ) :)

2019. júl. 22. 07:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
elárulok egy titkot :) az igazit még én se próbáltam :) csak mű volt bennem :)
2019. júl. 31. 22:59
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Bennem se volt még:D amikor oda jutottam egy fiúval, akkor előtte megujjazott, de nem éreztem belőle semmit, őt viszont nagyon felizgatta, amikor említettem, hogy lehet az öklözés miatt van. Nah. Nem rakta be nekem, hanem felnyomta az öklét inkább:D
2019. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
#9 a bőrszokmyát kötelezővé tenném mindenkinek :D mindenkinek jól áll, férfi és nőnek is kiemelk a vonalait :D
2019. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
valakinek sikerült már a "handsfree" élvezés? :D mármint mikor csak úgy élveztek el hogy a popótokkal :) a farkatokhoz nem is nyultok :)
2019. aug. 30. 15:14
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem már többször összejött kéz nélkül :D
2019. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi a faxom passzív izé ahogy most hívjátok. Sohasem lennék pasival, fúj, a nők vonzanak ugyanakkor szeretek szexi női fehérneműkbe lenni, főleg ha parfüm illatos. Kedvencem a viseltes body, mindenféle használt tornarucik, szorító body-k és fűzők esetleg.

Hogy mennyire sikerült feldugni? Nekem kb 110cm-re egy 3cm széles szilikon kígyódildó. Én öntöttem szilikonból, cukrász vagyok :-D De ehhez alapos bélmosás, síkosítás kell és jól ki kell pukizni minden levegőt mert amúgy szúr, fáj meg minden. Szeretem így bent mozgatni mert látszik az egész hasamon hogy az egész körben tele van dildóval és az érzés leírhatatlan.

2019. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
uhhh az nagyon durvanak hangzik :) en inkabb a vastagsagra megyek nekem mar a 30/6 simán megy már :) de azota voltam igazival is
2020. jan. 8. 06:23
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
En ezeket szoktam hasznalni 55cm hosszu 1-6cm vastag felfujhatos anal plug 39/6,8cm dildo, 30/8 dildo es van egy 32/6cm felfujhatos mindegyik bemegy teljesen az extremebbekhez kb egy fel év kellett.De teljesen megerte :D
2022. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
12 szegény pasi, biztos hogy az öklözéssel leromboltad az önbizalmát…😆
2022. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!