Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mik a szokásaitok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DavidAbig kérdése:

Csajok mik a szokásaitok, elvárásaitok szexnél? Egy éjszakás kalandba mikor mentek bele?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

“Csajok mik a szokásaitok, elvárásaitok szexnél?“


Hát ez elég butyuta egy kérdés. Szokás? Nincs semmi különleges szokásom :D Elvárás? Ápolt, intelligens, izmos, tudja használni a farkát. Ja és ha választani is lehet, akkor legyen mondjuk 18/5



“Egy éjszakás kalandba mikor mentek bele?“


Ha az előzőkben leírtaknak megfelel a pasi.

2018. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásba még sosem mentem bele. Lett volna rá alkalmam nemrégen, de nemet mondtam, mert szerelmes voltam.
2018. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem volt egyéjszakás kalandom.

Egyetlen helyzetben mennék bele:ha jól ismerném a pasit, oltári módon vonzódnék Hozzá, de nem lehet köztünk több, mint egy éjszaka :) :( Na, akkor nem gondolkodnék.

2018. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alkalminál intelligens? Ismeretem sok embert, akik rendszeresen tartottak fent szexkapcsolatot. Az intelligencia nem éppen kritérium.

Egyik haverom évek óta csak szexkapcsolatra hajlandó. Szegénykém ha intelligenciáról van szó, nem éppen a legélesebb kés a fiókban. Memória, logika, felfogóképesség, kommunikációs készség mindben az átlag alján teljesít.

Mielőtt jönne a meggondolatlan szokásos hozzászólás, hogy persze, mert annyira jó az ágyban. Addig el is kell jutni. Addig csak a külső és a belső van, amiből meg annyit látnak amiket leírtam. Mellesleg annyira nem is jó az ágyban, olyan sokáig nem is szoktak ezek tartani. Illetve láttam már olyan sms-t ami elég kíméletlenül fogalmazott ilyen téren. Tényleg sok különböző típusú nővel volt már együtt, szóval egy elég jó példa erre.

De lány ismerősök is elég alacsony szellemi szintű emberekkel tudják összeszűrni a levet. De volt is aki nem szégyellte, kerek perec megmondta x-y-ról, hogy nagyon buta, de jól néz ki etc.

Szóval az intelligenciát maximum a rendes kapcsolatoknál hozzuk fel inkább

2018. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennél gügyébb kérdést ma még nem olvastam.

Az elvárásom annyi, hogy legyen ápolt, figyelmes.

Egyéjszakásba akkor megyek bele, ha bejön a pasi.

2018. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!