Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hetero/Biszex/Pán lányok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero/Biszex/Pán lányok ti össze jönnétek egy transz fiúval?

Figyelt kérdés
Ha esetleg megszereted és a személyisége az tetszik neked kedves,vicces és hűséges akkor látsz e esélyt arra hogy összegyere vele? Nagyon szépen kérlek titeket hogy normális választ adjatok. :)

2019. júl. 26. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2019. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Jelenleg nem tudom elképzelni, de anno azt sem hittem volna, hogy egyszer nőbe leszek szerelmes, mégis így lett, szóval bármi megeshet.
2019. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Semmi bajom a transzneműekkel, ugyanúgy kezelném, mint bárki mást, még akár barátnak is el tudom képzelni, ha tényleg ennyire szimpatikus, de sajnos a párkeresés szempontjából nagyon konzervatív vagyok, a transzneműségét kb úgy tudnám tekinteni, mint azt, hogy alacsonyabb nálam vagy csorbák a fogai, elfogadom, hogy ő ilyen, nem bántom miatta, de azért párkapcsolatra nem lépnék vele.
2019. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen 22/Bi
2019. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha azok megvannak amimet felsoroltál, plusz működik a kèmia is mellè, akkor igen. Hogy mi van èpp a lába között azt meg lehet oldani, meg lehet beszèlni, hogy lesz jó.


A gyerek kèrdès viszont mèg megmarad. Akar-e egyáltalán? Mert èn igen. Mindegy hogy hogyan.

2019. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CFB ***** válasza:
100%

A kerdes, amit feltettel, eleg erdekes.

Ime, ami ugymond “papir alapu” kesz informacio:


100%osan hetero nem, 100%osan biszex nem, pán igen


Mivel minden ember mas, nem tudod, kinek mennyire kulonbozik a szemelyes szexualitasa attol a nagy csoporttol, amibe kategorizalja magat

Letezik olyan hetero es olyan biszex is, aki osszejonne transz fiuval.

Panszexbol viszont elmeletben mindegyik elfogadja, mert csak az illeto szemelyisege szamit. (Aki mar mondjuk nem fogad el egy nemet, az mar “csak” polyszexualis, de annak is rengeteg fajtaja van - mint minden masnak)

2019. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!