Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, össze jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, össze jönnétek transz nővel?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Valami bi beállítottságú biztosan.
2018. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és más férfi társaim véleménye érdekel, de azért vicces, hogy néhányan mit tudnak produkálni privátban meg itt a kérdés alatt is.
2018. okt. 8. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
A kérdésből nem derül ki, de ezek szerint te összejönnél. Sok sikert!
2018. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen elgondolkodtam már. Nem vonzanak a férfias vonások, a szögletes arc, az arcszőrzet, a férfias test. Viszont enyhén biszex vagyok és egyes egyedül a férfi nemi szerv az, ami nem taszít. Szóval ha olyan transz lenne, aki állandóan így él és nem csak egy travi, aki néha beöltözik, sőt kifejezetten nőies lenne mindenhogy, elgondolkodnék rajta.
2018. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!