Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megcsókolt egy lány és tetszett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt egy lány és tetszett?

Figyelt kérdés

Buliban történt, már sokszor hallottam, hogy barátnőknél piásan elcsattan egy-egy szájrapuszi vagy csók, de eddig még nem volt részem benne, kicsit furán érzem magam. Akinek volt már hasonló, egyszeri alkalom volt vagy továbbiak követték?

23/l



2019. aug. 5. 23:18
 1/6 Csicuki ***** válasza:
78%
Volt ilyen párszor velem is de nyugi ez nem ritka, ezt is ki kell próbálni. És nem volt folytatása max újra smároltunk de semmi más.
2019. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Velem is előfordult már, h a buliban letámadt a barátnőm, de csak ennyi történt. Mert én sem, és ő sem akart többet. Csak kiakarta próbálni h milyen lehet.

L

2019. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És milyen volt?

Jobb mint férfiakkal?

2019. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Továbbiak is követték. 21 L
2019. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberekben kialakult egy olyan sztereotípia rendszer, hogy ha két nő egymáshoz közeledik, vagy ha szájon csókol az bárkit, a gyerekedet, a legjobb barátnődet, az megvetendő, ribizlis, erkölcstelen.

Nem mellesleg számos kultúrában nem okozott/okoz ez problémát, de sajnos itt, rideg országunkban ezt nagyon sokan nem tudják elfogadni.

Ennek ugyanolyan gesztusnak kéne lennie, mint pl. egy ölelésnek, baráti simogatásnak, nem kéne ebből ekkora ügyet csinálni.

Van barátnőm, akivel pl. imádunk csókolózni. Akkor is, ha mindegyikünknek van kapcsolata. Nincs ebben szerintem semmi rossz vagy negatív.

Érzelmileg nagyon közel állunk egymáshoz, nincsenek titkaink, és amikor smárolunk, nagyon játékos, de ugyanakkor kellemes, meditatív érzés, amitől képesek vagyunk teljesen ellazulni egy különösen szürreális kimenetelű és nehéz nap után is, miközben a nyelveink kóstolgatják egymást. Nem sok embert engedek ilyen közel magamhoz, az tény, de szerintem minden nőnek kéne, hogy legyen egy ilyen mély testi-lelki kapcsolata egy azonos nemű személlyel.

2019. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!