Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki, hogy a bátyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy a bátyja megcsókolt? 23/L

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja együtt vagyok egy lánnyal. Nagyon szeretem őt. Nem rég megismerkedtem a rokonaival, testvéreivel. A bátyja kezdetektől fogva ellenséges volt nekem. Egy nap kettesben maradtunk, én pedig próbáltam beszélni vele, miért is ilyen, de hárított. Aztán azt mondtam neki, hogy akkor biztos tetszem neki, és ez zavarja (ő házas amúgy). Na erre váratlanul megcsókolt.

A probléma csak az, hogy én meg nem toltam el magamtól egyből. Viszont nem érzek semmit iránta, egyszerűen jóképűnek tartom, és ott a pillanat hevében nem tudtam mit tegyek rögtön.

Nem szeretnék bonyodalmakat, emiatt egyáltalán nem akartam a páromnak elmondani az egészet, de kicsit bűntudatom van, hogy titkolózok előtt. Viszont félek attól is, hogy félreérti, vagy túlreagálja az egészet.

Mit kéne tennem?



2018. máj. 11. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nakeci
2018. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én nem mondanám el. Fölösleges balhé lenne. Különben meg egyébként ne legyen bűntudatod, nem te akartad megcsókolni; és te hirtelen azt se tudtad, mit csinálj. Ja de várj, ez nem leszbikus kapcsolat? De mindegy, énszerintem akkor sem szükséges elmondani; kivéve, hogyha esetleg már a bátyja annyira rádszáll, hogy már zavar; és akkor hogy annyira és olyan sokszor kifejezetten nyomul, hogy téged már zavar; és akkor kéne szólni a barátnődnek; hogy szóljon már rá, hogy vegyen vissza egy picit a nyomulásból. De szerintem ennyi. Addig nem kell neki jelentőséget tulajdonítani. Talán. Ez az én véleményem.
2018. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*Elolvastam újra, már vágom; véleményem tartom.
2018. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Menjetek el a Mónika-showba (vagy nem tudom milyen kibeszélő showk léteznek manapság).
2018. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És legközelebb mi lesz? Véletlen berakja a farkát a szádba? :D Szerintem meg igenis mondd el neki. Egyrészt tudja meg a párod, hogy a tesója mekkora suttyó, másrészt ne hazugságra építsd a kapcsolatot. Rizikós, lehet szétmentek de ha van egy kis esze és észre veszi, hogy próbáltál őszinte lenni akkor nem fog balhézni. Viszont a tesója tökeit lefogja vágni :P Sok sikert. Legyél őszinte, ne sunyíts, előbb utóbb úgyis kiderül és akkor az nagyon kellemetlen lesz. (Jöhetnek a lepontozások)
2018. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én oszinteseg parti vagyok.. A helyedben elmondanam... Mert lehet ha eltitkolod, es megis rajonne a parod, teljesen ugy jon le az egesz, hogy neked is rejtegetni valod van, es szegyelled, hol ott nem te tehetsz rola. L/20
2018. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem ne mondd el...csak balhé lenne. Feleslegesen, mert miért, mindenkiről kiderülne milyen sz.ar ember. Te meg ne "beszélgess" többet a bátyjával, ha nem kedvel, nem kedvel. Lehet csak kevés neki otthon a szex, vagy élénk a fantáziája azért csókolt meg...
2018. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!