Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindegyik prostituált ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik prostituált ilyen unott? Hogyan lehet tudni, hogy egy hivatásos odaadó?

Figyelt kérdés
Ma voltam először egy lànynál, nem úgy nèzett ki, mint a képeken..de gondoltam megpróbáljuk,nem volt még ilyen kalandban részem. Teljesen unott volt vegig, amit mondta, hogy vállal nem csinálta, mert nincs kedve. Nem is állt úgy a cerka, mint kellett volna. Az arckifejezese, a beszologatàsai, hogy na àll e, meg na akkor most mivan, meg ezért kentem be magam sikositoval,pedig milyen kellemetlen érzés a sikositò teljesen elvette a kedvem. Telefonba normálisnak tünz és is egy ápolt átlagos fickó vagyok. Mind ilyen? Hogy lehet tudni, ha valaki figyelmesebb, odaadobb?

2019. aug. 5. 23:35
1 2
 1/16 Blr17 ***** válasza:
75%

Sajnos mindegyik ilyen.

Csak az számít nekik hogy minél előbb fizess aztán túnj el.

2019. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Én épp emiatt hagytam abba a prostizást. Nagy részük ilyen. Vannak kivételek, ha találsz egyet, akkor csak hozzá menj utána.
2019. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Peched volt!

Ha nem úgy néz ki a csaj mint ahogy a képen, akkor azonnal ott kell hagyni a francba!

2019. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Én voltam vagy 3 szor nagyon cukinál, egyiknek olyan segge volt, mint az atom kis cserfes, amikor bepucsitott h. nyaljam már attól elmentem. Az meg kacéran nevetett, utána megmaszirozott.

Pedig sokszor hamar elmegyek náluk, ugye főleg aki nagyon dekoratív, meg újdonság varázsa. Úri ember módjára öltöznék, mennék olyankor, de mindig invitálnak, hogy maradjak, pedig sokszor előre fizetek.

Poénkodok velük sokat lehet ez a nyitja.

De ki kell fogni.. Szerencse is kell hozzá.

2019. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

50-ből max egy aki élvezi, max 10 aki élethűen eljátsza hogy élvez.

Nekem volt egy aki olyan élethűen játszotta az orgazmust hogy még a puncija is préselt, lüktetett.

A legtöbb viszont besavanyodott unott fap icsa volt.

2019. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

5: Hazudsz!

Majd ha egyszer tényleg dugni fogsz, megtudod hogy miért!

2019. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

#6 Pedig jól leírta az arányt. Ez a realitás kb.


99% hogy unott pics..ába futsz. Meg eleve egy műszar az egész nem is szex.


Akinek volt barátnője az pontosan tudja ezt, és alátámasztja ezeket a számokat.

2019. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Mint mindenben itt is számít milyen a kisugárzásod, mennyire vagy megnyerő a prosti számára.

De ha úri ember vagy sok meghálálja még ha nem is vagy egy adonisz.

De nyilván ha nem vagy vonzó legalább egy alap szinten a számára akkor nem lesz bensőséges egy minimális szinten sem.

2019. aug. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem mind ilyen.
2019. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
tudok jokat segitek ha gondolod
2019. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!