Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindegyik prostituált ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik prostituált ilyen unott? Hogyan lehet tudni, hogy egy hivatásos odaadó?

Figyelt kérdés
Ma voltam először egy lànynál, nem úgy nèzett ki, mint a képeken..de gondoltam megpróbáljuk,nem volt még ilyen kalandban részem. Teljesen unott volt vegig, amit mondta, hogy vállal nem csinálta, mert nincs kedve. Nem is állt úgy a cerka, mint kellett volna. Az arckifejezese, a beszologatàsai, hogy na àll e, meg na akkor most mivan, meg ezért kentem be magam sikositoval,pedig milyen kellemetlen érzés a sikositò teljesen elvette a kedvem. Telefonba normálisnak tünz és is egy ápolt átlagos fickó vagyok. Mind ilyen? Hogy lehet tudni, ha valaki figyelmesebb, odaadobb?

2019. aug. 5. 23:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nekem az se lenne baj ha megjàtsza, de ne arról dumàljon, hogy ö mennyire èhes, meg nem csinálja azt amit megbeszèltünk, mert azt nem igazán szereti. Nem nèzek ki rosszul, egyèbkènt nehogy már a prostit is le kelljen venni a lábáról. Bàr persze ha megvan a kölcsönös vonzalom az plusz. Nekem nagy csalódás volt ennyi erővel egy farönköt is dughattam volna, az legalább nem magyaràz közbe ès nem bàmulja unottan a falat..
2019. aug. 6. 07:28
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse kell hozzá, illetve lehet hogy egyszer jól megértitek egymást de aztán a következő alkalommal meg ki akar végezni és hamar elküldeni. Én ha tehetem ezért keresek olyan nőt lányt aki nem "hivatásos" de sajnos Nyugaton sem jobb a helyzet a többség mindenféle volt keleti blokk ból származik és a nyelvet sem beszéli rendesen, nekem meg ennél azért több kell. Ha szimpátia van akkor jól elsülhet.
2019. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire úriember valaki, meg nem néz ki rosszul akkor meg mi a f..sznak kell a prosti?


Annyira műanyag az egész, a recskázás jobb. A szeretkezés lényege pont a kölcsönösség, meg hogy visít, karmol, búg alattad a csaj 😃 ha ez nincs, egy zokni szart sem ér az egész.


Ha normálisan néz ki valaki, akkor többet ér ha csajozik. Lehet küzdelmesebb a jobb nőknél, és rafináltnak kell lenni... de nehogy már a qrvákat is meg kelljen hódítani :D vicc

2019. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Rövid latogatòban vagyok az országban, ezert gondoltam erre a kikapcsolódási lehetőségre.. hiba volt.. ennyi pénzért elhivom itteni ismerősöm kajazni, iszogatni aztan jobban szorakozok, meg ha nem is lesz semmi.
2019. aug. 6. 16:50
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Naja ez szinte biztos. Még akár egy csaj is összejöhet.


Bp-n múltkor elmentem sok év kihagyás után a kanadai haverjaimmal ide oda. Fogasház, Kobuci, stb... Ezerjével ömlöttek a csajok, külföldiek is.


Pufi arcú haverom támaszkodott az oszlopnál és egy külföldi csaj lekapta. Onnantól megvolt a menet estére. 😃élete első egyéjszakása.


Többet ér ha hülyülsz egyet a haverokkal, mint 15-20Kt elversz erre a "szerencsejátékra"

2019. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván a külföldi spanjaid pénzére özönlöttek a csajok ez egyértelmű!
2019. aug. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!