Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha undorodom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha undorodom a baratom spermajatol? 20L

Figyelt kérdés
Parszor a szamba szokott elvezni es hagyom mert nagyon szeretem( a baratom) de mindig majdnem hanyok utana.

2019. aug. 6. 22:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha ezt nem tudjátok megbeszélni, az már régen rossz. Ha undorodsz tőle, egyértelmű, ne hagyd, vagy legalább ne nyeld le.
2019. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nálam tízpontos csaj lennel, hogy nem szereted de lenyeled. Szóval azért remélem a pasid ezt értékeli.
2019. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Aki szerint "nem szereti őt eléggé", az remélem, engedelmesen fogyasztaná el a saját párja hányását/vizeletét/székletét is, amennyiben az megkérné rá. Mindenkinél van egy határ, csak nem ugyanott. A kérdező a srácot szereti, nem a geczit vagy a többi "nyalánkságot", ami távozik belőle.
2019. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Étkezéssel meg lehet változtatni az ízét. Olvass utána! ;)
2019. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Azt hiszem az olivabogyó az jó hatassal van az ízére.
2019. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a tanacsokat es a biztatast❤️ Igyekszem etrendet valtoztatni
2019. aug. 6. 23:58
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Halo,hát nem Neked kell étrendet váltanod,hanem a pasidnak! 😂
2019. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell mindig lenyelni.. folyasd ki a szádon.

Amúgy az én spermám paradicsom ízű a párom szerint. Ő csak néha nyeli le, de a szájába megyek el mindig. Én mondjuk jobban szeretek a testére,mellére élvezni.

2019. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőltetheti rád, ha nem esik neked jól. Az én párom spermája is nagyon keserű, el is mondtam neki az elején, hogy nem szeretném lenyelni, és megértette. Amúgy is sokkal jobban szeretjük, ha behatolással van vége a szexnek, nem orállal. Néha persze meglepem azzal, hogy nem hagyom abba, és elélvez a számba, de pont azért, mert ő amúgy sosem erőltetné.
2019. aug. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szörnyű ilyet olvasni, mondd meg neki, hogy inkább a a cicidre menjen.
2019. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!