Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak a fiuknak van fétisük?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a fiuknak van fétisük?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor büszkén vállalják vagy ciki? Lányoknak szokott lenni?

2019. aug. 8. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Lányoknak ritkán van, de ha van is, az normális fétis, és nem elborult.
2019. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy. Nem tudtad? A nőknek nincs fétisük, nem finganak és epret kakilnak 😂😂
2019. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Mindenkinek vsn fetise,kar tagadni.Buszken vallalom a partnerem elott,masra nem tartozik.
2019. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
szerintem mindenkinek van valami fétish szerűsége, csak férfiak jobban nyitnak, több az ösztön és lételem a szex, míg lányok kicsit jobban tudják türtőztetni magukat
2019. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Hogy ne lenne! Anyni szub/mazo csajt ismerek _közelről_, nem is tudom megszámolni. (Ismerek dominákat is, de velük csak beszélgetek.) Egy random BDSM találkozón kb 50-50% az arány.
2019. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha ferfinek van fétise kussoljon tartsa maganak,ha nőnek akkor el van nezve,milyen cuki,nem unalmas,atlagos

Szanalom!

2019. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sok minden nem tartozik a fétis hez, csak úgy gondolják.

Olvastam a meg határozást is. A fétis az amikor sexuális vonzalmat érzünk valamilyen tárgy, iránt, ami nyilván nem a partnerünk (ruha darab, cipő, nem tudom még mi de ilyensmi) Nem?

2019. aug. 8. 15:46
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
#6 Igazad van.Elore szolok,kinek nem inge ne vegye magara!Vannak teljesen normalis fetis kerdesek amelyeket ferfiak tesznek fel.A nok betegnek,aberralt nevezik a kerdezot,a kovetkezo kerdesnel a csajszi a oisilesre izgul,a no kommentelok irjak h ez teljesen normalis. Ez igy van.
2019. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
#6 téged valaki nagyon megbánthatod
2019. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Barátnőm a harisnyákat bírja.Szülinapján combfixet kellett felvegyek.Úgy örült,mint majom a farkának.
2019. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!