Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak a fiuknak van fétisük?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a fiuknak van fétisük?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor büszkén vállalják vagy ciki? Lányoknak szokott lenni?

2019. aug. 8. 15:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem. A lányoknak is van .... pénz fétis. Meg vannak veszve egy olyan kapcsolatért, amiben valaki biztosítja nekik a teljes anyagi jólétet és biztonságot, míg ők semmit sem kell, hogy befektessenek, semmit sem kell, hogy tegyenek.
2019. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11#

az talán élet ösztön de ettől nem érez testi örömöt

2019. aug. 8. 15:56
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
Az itteni csajoknak nincs fetisuk.14 evesen vesztettek el,12 evesen szopikaztak eloszor,de mar az is perverz nekik ha lekerul a bugyi.
2019. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

A nőknél ugyanúgy elfőrdul fétis, parafilia - ha nem így lenne akkor a BDSM találkozók, szeánszok, partnerkereső oldalak nettó melegekkel lennének tele.

Ha partnert keres ne itt tegye, próbáljon meg tematikus oldalt (pl. smpixie) vagy még inkább élőben.

2019. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Noren1989 ***** válasza:

Szokott lenni. Exem pl az izmos karokra, kezekre izgult fel. Egy másik a nagy brémre...


Szóval akad bőven, nyugodj meg!

2019. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan volt egy barátnőm aki arra gerjedt ahogy ő mondta hogy "kicsinálja teljesen a pasit" Tehát ő a domináns és akár egy felcsatissal is sírásig csinálja análba a pasinak. Hát, ez néha fájt is néha attól függetlenül hogy izgatott engem is a dolog.

Akkor volt egy másik barátnőm akit a brutál embertelen orvosos dolgok hoztak izgalomba. Meg sem tudom számolni hányszor volt teljes gasztroenterológiai kivizsgáláson, persze mindig negatív lett minden eredmény. :-D

Izgatta az olyan dolgok mint a mély beőntéses szex. Ezen kívül voltak saját szexuális segédeszközei is mindenféle, anál ballon, gyöngysor, vibrik egy táskával de álarc is szájpecekkel például latex ruhával stb. Én ezt elsőre nagyon szokatlanul fogadtam tőle de jól belejöttünk mivel nekem is van egy két fétisem ami nem éppen ilyen jellegű de kiegészítjük egymás morbiditását és megtanultuk egymásét is élvezni.

2019. aug. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!