Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miből tudja egy nő, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudja egy nő, hogy nem csak a teste miatt kell a férfinak?

Figyelt kérdés

Milyen jelekből, vagy honnét lehet azt tudni, hogy komolyan szeret- e a férfi, vagy csak játszadozni akar?

Mikre figyeljek oda?



#szex #szerelem #test #vagy szeretkezés #szeretet vagy
2019. aug. 9. 00:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%

Ezt minden nő tudja.


Szóval kamu vagy.

2019. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelni kell hogy odaadó vagy önző, hogy mennyire figyel rád, és hogy mennyire kitartó.

Ha tesztelgeted, úgyis hamar lelép ha csak szexet akar.

Mindig a tettekre figyelj, ne a szavakra.

2019. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki gyengéd velem, figyelmes és nem csak a légyott erejéig óhajt velem tartani a kapcsolatot akkor feltehetően azon túl is érdeklem. Ne engedd magad kihasználni, ha kizárólag az erotikus részre hegyezi ki a témát és mindig erre szeretne kilyukadni a találkozások alkalmával akkor felejtsd el.
2019. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

Mi az, hogy kamu vagyok?

Én csak feltettem egy kérdést kíváncsi volnék a véleményekre, mert sajnos sok férfi van hogy ügyesen keveri a lapjait és megpróbál úgy tenni, mintha tényleg szeretné a nőt, közben pedig csak a testét akarja kihasználni.

2019. aug. 9. 00:17
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem is mesélt semmilyen sztorit, csak KÉRDEZETT valamit, hogy lehetne már kamu...? :'D
2019. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A férfiak nagyon rafináltak is tudnak lenni, mindent bevetnek, hogy megkaphassák a nőt, aztán ha úgy tartja kedvük, bármikor túl tesznek rajta

Vagy nem mondják meg őszintén

Ezért kérdeztem, hogy van - e esetleg bármelyik nonek valami fortélya, trükkje , amivel kideritheti, hogy a férfi szándékai mennyire komolyak?

2019. aug. 9. 00:21
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

#4, #5 attól kamu hogy nem nő .


Vagy férfi és így akarja elkerülni hogy be bukjon ?

2019. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Az igazság az, hogy volt pár pasi aki tudom, hogy a szex miatt kezdett velem én pedig adtam magam ha vonzónak találtam. Nem tudom mi van bennem de szinte kivétel nélkül az összes elkezdett koslatni utánam, volt aki egy kontinenst repült át értem így kevésbe van tapasztalatom a témában. 🤷‍♀️

Egyébként hidd el, egy szerelmes férfit azonnal felismersz, nem kell nagyítóval keresgélni a jeleket me fortélyokat bevetni hozzá.

2019. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

#7

De a te logikád mentén férfiként is full fölösleges lenne ilyesmit kérdezni, mert "úgyis rájön minden nő" arra, ha a pasi csak szexet akar tőle.

Ha unalomból írná ki a kérdést, nem gondolod, hogy valami figyelemfelkeltőbb/megbotránkoztatóbb témát választana?

2019. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
#9 nem, ennyi telik tőle....
2019. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!