Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik elvárják, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik elvárják, hogy a férfinak sportos esetleg izmos teste legyen, Ti mennyit sportoltok és foglalkoztok az étrendetekkel?

Figyelt kérdés
Illetve milyen a testalkatotok ?

2015. jún. 5. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várom el! Egy nap 2x fél órát!

Homokóra alakom van!

21\l

2015. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak pár kérdés alatt a kommentelő hölgyek kb. 85%-a a sportos/izmos férfi alá nem adja és ebből kíváncsivá váltam, hogy ők még is mennyit foglalkoznak a testükkel ? :D
2015. jún. 5. 10:40
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
nálam elvárás és természetesen én is foglalkozok a testemmel, heti 5x1-1,5 órát és meg is vagyok vele viszonylag elégedve. de ezért nálam mondjuk kizáró ok, ha egy pasi semmit nem sportol, mozog
2015. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én mondjuk sportolni nem nagyon sportolok... ha a tánc beleszámít, akkor mégis sportolok :D

én amúgy szintén sokat foglalkozok a külsőmmel, néha eljárok kondiba is, de ritkán...


előnyben vannak nálam a sportos pasik, de nem kizáró ok, ha valaki nem sportos. Inkább legyen ápolt! :)

2015. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sportosnak lennie csak igényesnek.

Egyébként foglalkozok magammal.

2015. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és az igényes/ápolt az mit jelent ilyen szempontból ? :D Egy kövér ember is lehet igényes is ápolt is
2015. jún. 5. 10:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sokat sportolok, edzek és izmos is vagyok , de ettől függetlenül nem várnám el ugyan ezt a páromtól. Volt barátnőm se sportolt soha semmit és kis felealeg is volt rajta , ő mondjuk elkezdett edzeni de nem én mondtam neki .... De amikor megismertem akkor is vonzó volt , beleszerettem .... El kell fogadni h mindenkit más érdekel köt le.....ha a páromat más tevékenység köti le csinálja azt :) a lényeg h valami iránt érdeklődjön
2015. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Engem az izmos,sportos férfiak vonzanak. Ezzel ellentétben én nem az izmosságra megyek,sokkal inkább arra,hogy szép feszes legyek mindenhol. Heti 5*1,5-2 órákat szoktam edzeni,ezen kívül a táplálkozásomra is teljesen odafigyelek.

Viszont ha van egy párom aki mondjuk kevésbé él egészségesen akkor nem szoktam rá erőltetni a saját szokásaimat,és elfogadom úgy ahogy van. Voltam már együtt kevésbé izmos,sportos fiúval is,de valahogy nem voltunk egy hullámhosszon így nem működött a dolog. A másik meg,hogy ügye mivel járok kondiba fent állt a folyamatos féltékenykedés,hogy más fiúkkal edzek.


Amúgy meg jogosnak tartom a kérdést,mert nekem is sok olyan barátnőm van akinél rendesen elvárás a kocka has,de ő a seggét nem emelné fel a kanapéről vagy enne napi egy táblánál kevesebb csokit.

19l

2015. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, tényleg a miatt tettem fel a kérdést amit az utolsó írt, de nyilván az ilyen emberek nem fognak ide írni :D
2015. jún. 5. 11:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyetertek, hogy ha egy lany elvarja, hogy a pasinak kidolgozott, sportos teste legyen, akkor o is foglalkozzon magaval rendesen.

Nalam nem elvaras, de nyilvan elony ha egy sracnak szepen karbantartott teste van. Es pont ezert en is heti 6 napon kb 1 orat mozgok. Es meg jol is esik :)

2015. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!