Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért szeretitek a fiúkat lenyomni a víz alá a strandon?

Figyelt kérdés
Akad néhány lány, aki mindig ezt csinálja.

2019. aug. 10. 13:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hú, hát az brutál lenne, ha lánynak ilyen fétise lenne. :D De nem félnék tőle. Láttam amúgy azt a másik kérdést, direkt variáltam át benne a szavakat, valamennyire tényleg igaz, mert akadnak elvétve ilyen kis brutális csajszik!
2019. aug. 10. 14:05
 12/26 anonim ***** válasza:
Én azért nem gonoszkodom másokkal, mert félek, hogy vissza kapom.
2019. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Már leszoktam róla úgy 11 évesen
2019. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek ilyet csinálni.
2019. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még ilyen lánnyal. De ha van, szívesen megismerném.
2019. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
43%

Ott a pont a #13-as válaszolónál. Szerintem tökönrúgni sem akarják őket a víz alatt, meg a férfiak sem húzogatni a nők haját.

A kérdés helyesen: KISlányok miért szeretitek a KISfiúkat lenyomni a víz alá. Mert így már egyből más az értelmezése, de ugyebár a gyerekpszichológia egy fontos szakterület, de nem a szexualitás témakörben szoktak vele foglalkozni.

2019. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
szexológus út valószínűleg, ha járt is strandon életében párszor, akkor is a gyerekmedencék környékén fordult csak elő és soha nem vett róla tudomást, hogy fiatal felnőttek is szoktak a vízben játszani. "Akad néhány". Strandokon eléggé általános. Nem lehet, hogy szakmai ártalom miatt a felnőttek kikapcsolódását is gyerekes viselkedésnek gondolja? Mégis minek lehetnek a strandokon az úszómedencéken és gyerekmedencéken kívül más medencék is? hogy üljön benne az ember és nézzen ki a fejéből?
2019. aug. 11. 01:17
 18/26 anonim ***** válasza:
Vízalatti orál?
2019. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Attól tartok, sexológus úr nem jött vissza elolvasni a reakciót. Ezek szerint csak odaír mindenhova valamit, ami azt hiszi, a legnagyobb okosság a világon és megy tovább. Félig komolytalan a kérdésem, de nem hiszem, hogy gyerekes lenne bárki is, ha a strandon játszik a haverokkal / akárkikkel a vízben. A szabadidő eltöltésekor nem kell komolynak lenni. Sok mást is csinálnak szabadidejükben az emberek, ami finoman szólva nem mondható normálisnak, mégis elfogadjuk, mert ők így szórakoznak, így eresztik le a gőzt.
2019. aug. 15. 20:02
 20/26 anonim ***** válasza:
43%

"Félig komolytalan a kérdésem, de nem hiszem, hogy gyerekes lenne bárki is, ha a strandon játszik a haverokkal / akárkikkel a vízben. A szabadidő eltöltésekor nem kell komolynak lenni."


Ennyi erővel viccből is csinálhatnák.. És, ha megfullad egy gyerek?

Eleve, ha strandon ezt csinálnák kb. oda menne egy szülő, mert azt hiszi verekednek.

Egyébként is a strand egy nyugodt hely, mások kikapcsolni járnak oda.

Max egy fiatal szerelmespárt tudok elképzelni, amint a pasi beszól és a csaj egyszer ráugrik.

Te kb. egész napos programként vázolod az egész sztorit.

Főleg itt a 20 órási válaszod vége eléggé árulkodó.

Inkább valld be, hogy igenis halálosan komoly a kérdésed.

Nem hiszem el, hogy még mindíg itt tartasz.


ui. : Ha vissza vágnál lepontozással, ne hidd azt, hogy annyira le fogok esni.

2019. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!