Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért szeretitek a fiúkat lenyomni a víz alá a strandon?

Figyelt kérdés
Akad néhány lány, aki mindig ezt csinálja.

2019. aug. 10. 13:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%

Mellesleg folyamatosan játékról beszélsz.

Mégis milyen játék? Labdajáték? Na azt lehet, az a normális.

2019. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

20-21. Az a baj, soha életben nem voltál strandon, sose láttál fiatalokat ott játszani.


"Te kb. egész napos programként vázolod az egész sztorit." Nem tudom, miért kell belemagyarázni olyat, amit nem írtam. Lehet csak pár órára menni strandra, akkor se feltétlen játsszák végig csak azt, amit írtam. Miért magyarázol bele hülyeségeket? Az ilyen válaszolók miatt magyarázkodni kell és elmennek a kérdések teljesen értelmetlen irányba.

Milyen játék kéne miről árulkodjon? Miket magyarázol bele? Magyarázd meg, mert nem értem. Én csak feltettem egy kérdést, ebbe miért kell belemagyarázni olyat, amit én se tudok követni?

Igen, előfordulhat haveri társaságban ilyen, ezen belül is arra vonatkozik a kérdés, ha épp lány az egyik fél, a másik meg fiú, akkor a lány miért teszi. Mit kell ebbe belemagyarázni?

2019. aug. 15. 20:31
 23/26 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy neked van egy ilyen fétised és néha felteszed ezt a kérdést.

Igen jól látod, elég ritka fétis. Nem, nincs veled semmi baj, valamiért nálad ez alakult ki. Főzöm nincs hol lehet erre partnert találni.

2019. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
43%

"Az ilyen válaszolók miatt" :???

Milyen válaszoló vagyok? Őszinte?


Azta milyen jól ismersz!

Bár én többet tudok rólad, ugyanis velem beszéltél privátban.

Légy FÉRFI csinálj FÉRFIAS dolgokat és fedezd fel az igazságot abban, amit írtam.

Ahogy mondják a jelentkezők száma 0.

Nem bántásból, csak visszarántani a földre, nyissd ki a szemed.

2019. aug. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

"Milyen válaszoló vagyok? Őszinte?"

Inkább buta. Egy kérdés kapcsán egyszer csak elkezdesz valamiről írni, és csak te tudod, miről. Valakivel állítólag privátban beszélgettél valamiről, amit ez a kérdés eszedbe juttatott, és vissza se utalsz rá, csak hiphop itt folytatod egy kérdés alatt a privátban elkezdett beszélgetésed. Eleve is nagy ész kell ahhoz, hogy amit privátban beszélgetett valaki, azt nyilvánosan folytassa, pláne úgy, hogy vissza se utal rá.

Én nem tettem fel ilyen kérdést még. Nem tudom, mire gondolsz, hogy "időnként felteszed". Valaki feltett egy kérdést, ami hasonló volt ehhez, én annak ihletésére tettem fel ezt a kérdést, pár szót kicseréltem benne.

De ha a jelentkezők száma nulla, akkor biztos annyi.

Ha meg nem a kérdésre válaszolsz, hanem ami eszedbe jut, írogatod, akkor troll vagy.

De tegyük fel, igazad van. És akkor mi lenne? Most nagyon boldog lettél, hogy itt kitomboltad a kisebbségi komplexusodat, vagy csak kicsit lettél boldog, hogy valami privát üzenetet még itt tovább ragoztál, amit senki se értett rajtad kívül?

2019. aug. 19. 15:41
 26/26 anonim ***** válasza:
60%

Te kötsz bele mindenkibe, aki neked nem tetszik.

Ha pedig én személyeskedem:

Buta pedig te vagy, hogy még a válaszolókat is összekevered és azt hiszed random irogatok a semmiről a semmibe.

Akkor minek reagálsz vissza?

Fogadd el, hogy az emberek ezt nem fogadják el. Pont.

Mellesleg direkt a TE szövegedből idéztem az előző válaszaimban, hogy világos legyen egy általánosiskolás kisgyerek számára is, hogy nyílván arra válaszoltam.

Számomra tényleg ilyesztő, hogy vannak ilyen emberek, akik ráadásul csőlátással, makacssággal élik az életük, csak a saját fejük után mennek és senkit sem hallgatnak meg. Csak az az igaz, szerethető, elfogadható, jó amit a bizonyos egyén kitalált.

És ezek az emberek még ítélkeznek is mások felett.

Na az ilyen embereken nem segít senki/semmi.

Tudod nekem nincs mit szégyellnem, és tudnod kéne, hogy nem te vagy a világ közepe, így időpazarlásra sem méltó, hogy még egyszer én neked vissza reagáljak... Ennyi idősen lehetne több eszed, mint egy gyereknek.

Szóval csak végső szóként gratulálok, ez karrier.

2019. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!