Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnál is van ilyen? Csikló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is van ilyen? Csikló orgazmus után ujjaz a párom, ami brutál jó érzés, teljesen elengedem magam, kb azt sem tudom hol vagyok, annyira jó, spriccelek is, de ritkán előfordul, hogy egy nagyon pici puki is becsúcsik, kb fél másodperc.

Figyelt kérdés
Másnál is van ilyen? Nem gáz nálunk amúgy az ilyen, pukizunk egymás előtt, tehát nem zavarja páromat, engem viszont olyan téren zavar, hogy nem is érzem, hogy jönni fog, csak egy nagyon pici puki kiszabadul, annyira el vagyok lazulva, és annyira brutál jó, amikor ilyenkor ujjaz. Más is járt már így? Eddig össz kb 4x fordult elő, pedig régóta együtt vagyunk.
2019. aug. 14. 04:43
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Ilyen még nálam nem fordult elő.
2019. aug. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,előfordul.
2019. aug. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem érzed akkor nem is biztos, hogy az volt, inkább PF lehetett (pinafing). Főleg ujjazás közben, könnyen kerülhet be lehegő, ami hamar ki is jön... Szóval no para!
2019. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
kamu
2019. aug. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Érzem, hogy honnan jön ki, azt nem érzem, hogy jönni fog.:D egy nagyon rövid, nagyon pici, halk puki.

Azt viszont nem értem, hogy ebben mi lehet a kamu? Privátokat is kaptam, hogy náluk is előfordul.

2019. aug. 14. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Miért kamu?

Mert valahogy nem áll össze a kép hogy egy lány miért vadidegen, erősen megkérdőjelezhető személyekkel akarná ilyesmiket kitárgyalni.

2019. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6

Talán pont azért, mert nem kell vállalnia magát. Anonim az oldal, a legkínosabb tapasztalatokat is meg lehet beszélni.

2019. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm, igen, pont ezért. Kivel kellene megbeszélnem? Kérdezzem meg a barátnőimet, hogy "figyu már, ti is néha pukiztok, mikor nyal és ujjaz a párotok? Lehet pont nekik soha nem volt ilyen, és hülyének néznek... Csak magamat hoznám kellemetlen helyzetbe. Itt viszont nagyon sok ember van, és arc nélkül kérdezhetek akár ciki dolgot is.
2019. aug. 14. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!