Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmondjam neki hogy szűz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A héten fogunk először szexelni a barátnőmmel. A probléma viszont annyi hogy nem tudja még, hogy szűz vagyok. Viszont eddig fel se merült a kérdés mert bizton állítja, hogy fixen voltam már több nővel is mert jókêpűnek és magabiztosnak tart. Vele volt az első csókom is de azt élvezte. Beszéltünk már szexuális témáról de ott sem jött fel ez a kérdés. Egyébként 24 éves vagyok és ezért szégyellem nagyon. Ő már túl van egy komolyabb kapcsolaton de azt mondta ő nem olyan jó az ágyban.

2019. aug. 16. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy elhagyjon, akkor inkább ne.
2019. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

Fel nem fogom, hogy itt, hogyan lehet ennyi retardál barom...

Ezért most le fogtok pontozni...

Szerintetek kötelező 20 év alatt mindenkinek elveszíteni? Aki már 20 év felett, nem vesztette el az inkább titkolja mert ultragáz a nők szemében?

Nektek miféle észjárásotok van?

Akkora kamu válaszolók járnak ide. Legtöbbjük még p.nát sem látott életében mert egy taknyos hülye gyerek, aki csak poénból olvassa ezt a kategóriát és ők terjesztik itt a f@.zágaikat.


Ahhoz képest, hogy mekkora kufircgépek vannak itt Magyarország népesség meg csökken évről évre, ennek egyik oka az, hogy nem vállalnak gyereket illetve egyre több ember nem tud elköltözni otthonról. Sokan még 30 évesen is otthon laknak. Ebből lehet következtetni, hogy barátnő megtalálása nehezebb. Ahhoz hogy jól érezze magát egy pár pénzre is szükség van (koncert, étterem, mozi stb.), de ugye az meg soknak nincs még 25 évesen se.


Mond el neki, hogy neked még nem volt alkalmad nővel együtt lenni. Pont, kész! Nem azért mert balf@.z vagy, hanem mert ...

De szereted őt! Túl van tárgyalva. Ha értelmes nő akkor megérti. Legyél őszinte!


Peace!

2019. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Annyi hülye van itt jó példa a 10-es. Figyelj mondd el neki, úgy hogy Figyelj Szívem szeretnék elmondani valamit, csak eddig féltem tőle. Rákérdez és akkor elmondod, de tedd hozzá, hogy nagyon boldog lennél ha vele veszthetnéd el és szereted őt. Ne haragudjon, hogy eddig nem szóltál. Én is 20 évesen vesztettem el nem gáz a 24 se.
2019. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 meg ahogy Csipkerózsika álmodja.

Szerinted milyen normális férfi szűz meg 24 évesen?

Semmilyen. És ezt a nők is tudják és menekülnek is.

Ezt a rózsaszín mesét meg felejtsük el.

2019. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es, tehát akkor dögöljön meg 24 évesen mert nem volt szerencséje eddig?

Ülj már le...

2019. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak most találtál rá erre az oldalra? Vagy eddig
2019. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy eddig mire vártál? Hogy megoldódik magától? Már rég meg kellett volna mondani. Nem biztos, hogy szakító ok lesz, de hogy komoly sebet ejtesz a beléd vetett bizalmán, az tuti.
2019. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!