Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előfordult valakivel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De La Cruse kérdése:

Előfordult valakivel, hogy sub szerepben olyan dolgot tettek vele ami az előzőekben megbeszélt együttlétnél a tilos kategóriába került, de mégis megtették vele?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan
2019. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát kedves első válaszoló....

Te aztán egyenesen a közepébe vágtál, minden felvezetés nélkül.

2019. aug. 16. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Vegig kellett neznem ahogy Orban Putyin elvtarsal vitatkozik. #Kappa
2019. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szegény Hippi.

Én felolvastam a subnak a szürke ötven árnyalatát.

Négyszer is elaludt.

2019. aug. 16. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Miert nem hangos konyvel probalkoztal?Persze Gyurcsany spanunknak kellett volna felolvasnia.
2019. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Hippy

Ha én vagyok a dom akkor én kínzok. Szép lassan és rettenetesen izgatójan.

2019. aug. 16. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen, előfordulhat olyannal, aki nem megfelelő körültekintéssel választja ki a partnerét. Mondjuk pont ezért nem célszerű első szeánszon engedi a kikötözést.

Megjegyzem, a valódi tiltakozás ellenére folytatott "művelet" már kimeríti a nemi erőszak fogalmát.

2019. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A szexológusunk rátapintott valamire.

Tényleg vékony a határ és könnyű úgy elszállni, hogy azt gondoljuk valamiről, hogy bele fér miközben már nem látszat tiltakozás van.

Németországban egy híres domina így ölte meg az egyik ügyfelét amiből börtönbüntetés lett.

Öt éve volt kb, és két napig foglalkoztak vele bulvár rádiók.

Jóllehet hölgyektől hallom ha rákérdezek, hogy sokszor eljátszanak olyan gondolattal, hogy nem durván de bizonyos pasik megerőszakolhatják (nák) őket.

2019. aug. 16. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és bocsi, hogy nem E/1-ben fogalmazom meg a válaszomat, de nekem traumatikus volt és így könnyebb. Szóval ilyen főleg akkor fordul elő, ha a párnak egyébként érzelmileg nem sok köze van egymáshoz csak szexelnek. Illetve, ha a pár vagy a pár egyik tagja még tapasztalatlan és ugye szex közben elég sok az improvizáció még akkor is, ha minden előre megvan beszélve. Minden részletre nem lehet kitérni.

Mint érzés nagyon rossz. Előfordulhat, hogy a sub magát hibáztatja, amiért nem szólt/nem avatkozott közbe (még akkor is, ha mondjuk fizikálisan nem tud közbeavatkozni). Pedig valójában ez sosem a sub hibája, hiszen a tiltólista előre le volt fixálni, pont azért, hogy egy határt ne lépjenek túl.

Ha meg még a partnere is ezt vágja a fejéhez (pl. miért nem szóltál, hogy ne csináljam!?) akkor sok idő kiheverni ezt lelkileg a sub számára. És sajnos, ha a pár nem tudja következetesen betartani, hogy a tiltólistás dolgok tiltólistások is maradjanak, akkor a sub újra és újra el fogja szenvedni ezeket a tiltólistás dolgokat (akarata ellenére). Illetve a domináns fél attitűdjétől függően, tovább feszegetheti a határokat és ez bizony nagyon kellemetlenül is végződhet egy idő után.


Egyébként baromi veszélyesnek tartom a bdsm játékokat, ha valaki tapasztalatlan vagy ha egy párnak nincs érzelmi kapcsolata szex előtt, illetve nincs normális szexuális élményük együtt. És nemcsak a szub részéről. Dominánsnak lenni is katasztrofális érzés, ha valaki csak azért csinál "szörnyűségeket" (merthogy egy nem perverz személy számára annak fog tűnni) a partnerével, hogy a partnert kielégítse. Ha valaki nem áll készen erre az utána baromi sokáig fogja viselni a lelki nyomait. Illetve, mivel gyakran ezek a játékok veszélyesek is, fizikálisan is viselheti a nyomatit (gondolok itt a nem megfelelő wax használatára, vagy ha valaki a fellógatást szereti és leszakad... szóval elég veszélyes tud lenni)


Ha van szorosabb érzelmi és intim kapcsolata és szexuális élménye a párnak, akkor jobban tudnak egymás jelzéseire figyelni és be is akarják tartani a tiltólistát, hiszen szeretik egymást, szerelemből elégítik ki egymás perverz igényeit.


Egyébként sokmindent írtam, de valójában nem tudom, hogy válaszoltam-e a kérdésedre? Pontosan mire vagy kíváncsi?

2019. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

E/1

Elég kimerítő válasz.

Nem vagyok magam sem szakértő a párkapcsolati témákban (Bár könyvet is írtam rólla) És észre vettem én is, hogy a BDSM világán belül olyan lazák a párok közötti kapcsolatok, hogy azt tartom, inkább egymás vagy saját dom vagy sub vágyaik beteljesülését keresik mint egymás iránt érzett szerelmük által a másikért tennének meg mindent.

Főleg a hölgyek vannak és szeretnek lenni sub szerepben és ezért általában ők a sértődöttek miközben a fiúk a sérülékenyebbek.

Láttam olyan "Párt" Akik egy buli elött összejöttek és mire véget ért a meghirdetett találkozó a lány már sírt, hogy nem jöttek össze a tervei az izlés különbségek miatt a fiú pedig búnak eresztette a fejét.

Le volt sújtva pedig mindent jól csinált kivéve, hogy a korábbi kudarc élményei miatt úgy gondolta, hogy nem szoros hanem laza bdsm estékre össze-össze jönnek és meghagyják egymás szabadságát, míg a sub lány teljes egészében birtokolni és kisajátítani akarta a srácot örökre.

Nem jó amikor a sub a dom és a domot subként kezeli pedig nem akar az lenni és nem biztos, hogy a veszekedésével és pukkancs viselkedésével tudja őt magába szerettetni.

Láttam párokat összejönni és igen hamar szétesni, látszólag csak úgy spontán.

Szóval kevés a bdsmvilágában az egészséges érzelmi töltés.

És eleve nem egészséges érzelmekkel indulnak bele egyesek.

Olyan hölgyek akik már a bemutatkozásuknál szadista és kegyetlen úrnőnek hirdetik magukat sem gazdaggá nem lesznek az által, hogy esetleg jelentkeznek subok, akik ugye a szexuális izlésük számára keresnek kielégülést.

De később elmaradnak a szadizmus miatt amit helyette kapnak, sem a hölgy nem elélgül ki mert megrendelésre kell dolgoznia és ugye belsőleg érzelmi töltés nélkül kell dolgoznia és nem fogja azt a visszajelzést kapni amit eredetileg keresett ebben a világban.

Ezért eltűnnek aztrán ismét megjelennek egy rövid időre aztán megint el és megint megjelennek....stb

Szerelmi kapcsolatoknál viszont ha beüt egy BDSM stílus, az már tud vezetni mind a két fél megelégedéséhez.

És itt a legritkább, hogy olyan dolgokat tesznek egymással ami túlmegy az elviselhetőség határain.

Ilyen érzelmi összeforrásnál a legkevesebb a kockázat, hogy az együttlét után mocskosnak, szemétnek érzi magát valamelyik fél, hiszen a finom megalázásokat visszapótolja a szeretet.

A legtapasztaltabb BDSMben rendszeresen önmagát gyakorlóknak bár az eszköztáruk igen széles és szakértőkké is válnak ez azonban azt is jelenti, hogy hogy érzelmileg egyre távolabb vannak attól az eredeti céltól, hogy ez őket úgy elégítse ki mint egy szerelmes pár első éjszakája az esküvő után vagy egy házasságban elkövetett szeretkezés ami mind a két félt kielégíti és boldoggá teszi.

Valamelyik félnél elmarad a boldogság vagy mind a kettőnél miközben a test kielégül vagy meggyalázódik ami miatt szennyesnek érzi magát.

És itt jönnek a kísérletezések, hogy egyre fájdalmasabb legyen a megkötözés vagy a vesszőzés és legyen egy kicsit akkor veszélyes, aztán legyen légzés kontroll és végül vagy szétmennek vagy meghal valaki.

Még a profik kezében is.

2019. aug. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!