Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm még sosem élvezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm még sosem élvezett el, hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés

Sokszor csinálta már magának (maszturbált) és még sohasem sikerült neki elélvezni akárhogy is probálkozott.


Lefeküdtünk már háromszor is, (mindketten szüzek voltunk az elsönél)

De nem tudom hogyan tudnám kielégíteni. 20-30percig csinálom neki, utána elmegyek, és Ö is végig nagyon élvezi, de ö nem tud elmenni. Ha ujjazom akkor sem . Van valakinek ötlete?


18/F



2019. aug. 17. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két évig nem volt orgazmusom. Olyannal lett végül, akihez nagyon vonzódtam, de nem voltam belé szerelmes.

Nem tudta, nem volt terhelés, nem izgult hogy sikerül-e, és pillanatok alatt elélveztem.

2019. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt magának kene megoldania, hogyan ismernéd te a testet ha meg ő sem tudja mi a jó neki?
2019. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fordítsál rá több időt.
2019. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Próbáljátok ketten csinálni egyszerre.Nyaljad,ujjazás finoman.Közbe csiklózzon a kis kezével!Ha meg behatolás is megtörténik akkor is csiklózzon.Ez nagyon jó szokott nálunk lenni.
2019. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!