Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szakítottak már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak már veletek azért, mert nem felelt meg a péniszetek mérete?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 23:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
3 téged se az eszedért szeretnek C:
2019. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

Igen, engem, sokáig elvoltunk 2 hónap után akartam a csajjal lenni meg ő is aztán látta, hogy 10 cm és mondta, hogy nem akar semmit tőlem.


Rossz érzés mert nem zavarta, hogy kövér vagyok, de az igen, hogy pici, azóta nem is próbálok csajozni, szégyenbe érzem magam.


21/F

2019. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. F41
2019. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%
Sok emberrel szakítottak már emiatt, csak más ürüggyel!
2019. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én még egy ismerősömtől sem hallottam, hogy azért szakított volna, mert kicsi. Azért szakítottak a legtöbben, mert nem tudták használni, bénák voltak az ágyban, nem állt fel nekik vagy túl hamar elsültek.
2019. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

#15 és szerinted a kettő nem ugyanaz?

Kicsit hogy lehet jól használni?


Pl nem azért szakitok veled mert suzukid van hanem mert régi...

nem azért szakitok veled mert bolti eladó vagy hanem mert keveset keresel...

Ok okozati összefüggés, csak valahogy ezt nem képesek a nők kimondani, csak kicsavarják és

2019. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%
16-os: Megint 36 éves szűz férfiként tanítod meg nekünk, hogy mit akarnak a nők? :D Jól használni egy ujjadat is lehet, ami rövidebb ÉS vékonyabb, mint a farkad. Az, hogy valaki béna az ágyban a technikáján és az odafigyelésén múlik. Lány vagyok, ez párommal közös fiókunk, akinek 10 centis a farka. Mégis tökéletes az ágyban vele minden. Úgysem fogod elhinni, mert neked lehet akármit mondani, de hátha valaki idetéved, és esetleg egy lány véleményét többre becsüli a témában, mint egy 36 éves szűz férfiét.
2019. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig körmönfont logika, hogy minden csaj hazudik és ferdít, és nem hiszel nekik, viszont minden itteni 40 éves pasi hülye kommentjét elhiszed.
2019. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#18 ha csaj irná talán elgondolkodnék rajta.

De aki azt irja hogy közös fiókja van egy 10 cm farkú fickóval akivel ráadásul még jó is a szex, azt egy icipicit fenttartással kezelem.

És azt se tartom logikus dolognak hogy az ujjat összehasonlitod a pénissszel...

2019. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Webkamera? :D


Az ujjat pedig azért hasonlítom össze a pénisszel, mert egy ujjtól is el lehet élvezni, ha jó a technika. Akkor a farok hogy ne lenne jó???

2019. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!